Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázhattam? 17 éves vagyok.

Felfázhattam? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Kellemetlen érzésem van az alhasnál, illetve e heréknél de nem állandó, fájdalomnak igazából nem nevezném. Sokat is pisilek. Pár napja van ez, ma akartam elmenni urulógiára sztkba de már nem rendelt. Nagyon megvagyok ijedve, nem akarom, hogy problémám legyen. Áttapogattam a herém, nem fájt sehol, semmi elváltozást nem éreztem. Esetleg valami gyulladás csökkentőt tudok rá szedni?:S Orvos mit fog csinálni?:S Köszi előre is a válaszokat!

#urológia #felfázás #here #kellemetlen alhas
2013. febr. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot, illetve a tőzegáfonya jó hatással van a húgyutakra, lehet tea és kapszula formájában is kapni. Elég az is, ha a háziorvosodhoz mész (bár most jön a hétvége). Valószínű elküld laborba egy vizeletvizsgálatra, abból meg tudja mondani van-e gyulladás vagy baktérium a húgyutakban.
2013. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor remélem nincsen nagy baj...
2013. febr. 1. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok teát igyál ez egy megfázás lehet .

Ha nem csipős, égetős a pisilés, nincs különösebb baj .

2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát amúgy is beteg vagyok most... :S merevedési problémáim is vannak mellette, de lehet csak azért mert már tényleg bebeszélem magamnak és ezen görcsölök...
2013. febr. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!