Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisznyújtó technikák...

A pénisznyújtó technikák eredményesek, hasznosak? Vagy éppenséggel ártalmasak? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmifél nyújtó technika, amiket ilyen reklámokban írnak az baromság, érd be akkorával amekkora van.
2013. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen elfogadható módszert még nem találtak ki erre .

Aki mégis ezzel próbálkozik ,súlyos belső sérüléseket okozhat,akár a szerszámával is fizethet érte .

2013. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 11 centi hosszú volt, és a kerülete 11.5 centi volt, most meg 14 centi hosszú, és 13 centi a kerülete, a tanulság , hogy vannak dolgok amikhez magacsul kell ragaszkodni, attól függetlenül hogy ki mit mond, főleg ha semmit nem veszíthetsz......
2013. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elnezest, hogy megkerdezem: a hossza erthetö, de hogyan kell a kerületet megmerni?


Kerdezö, en csak amulok-bamulok, hogy mik vannak... Tartok töle, hogy fizikailag nem nyujthato, esetleg operacioavl (?), es hogy nincs is szükseg a nyujtasara. De nökent nincs tapasztalatom.

2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem lecsonkolták az előbőrt és sok problémám van miatta. Emiatt nekem a bőrt kell nyújtanom, de nagyon nem haladok vele, mert már az is problémás, pedig nem maga a pénisz érintett, csak a bőre. Már itt is gond az, hogy a bőrrel együtt nem nő az erek hossza, mert az nem nyúlik. A teljes pénisz hosszabbítására vannak módszerek, de a műtét az kockázatos, a nyújtás meg.... szintén...
2013. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez jó volt: érd be azzal amekkora :D és a kicsi neki 5 cm állva xD
2013. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: És akkor mivan? Nem lehet mindenkinek 35 cm-es farka, és attól mert neki pl. 5 cm-es a farka még nem lesz kevesebb semmivel. Érje be akkorával amekkora van neki, nekem sincs nagy de nincs mit tenni ellene, ez van. A kommentedbôl ítélve még egy tudatlan 10-en éves vagy úgyhogy ezt még te úgysem értheted.
2013. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megértem, nem is azért írtam mert 35 cm-es de ha csak 5 cm az akkor vagy fiatal vagy valaminek a hiánya váltja ki nála. De én helyedben a kis deszkával nem legénykednék. :P
2013. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Jobban tennéd ha befognád azt a nagy pofád és eltünnél innen. Ha te is csak a farokméreteddel tudsz dicsekedni akkor grat. büszke lehetsz magadra, de még az is lehet h csak a pofád nagy, így neten keresztűl. Szánalmas p.cs.
2013. jún. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaza van amit ő írt vannak kiváltó okai szóval előttem szóló ne kapd fel a vizet, neten neked is nagy lehet szád.

Szerintem annyi igaz hogy nem kevesebb se több amekkora neki,


PÁLCIKA

2013. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!