Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen fitymaszükületi kezelés...

Milyen fitymaszükületi kezelések vannak még a metélésen kívül és mennyire eredményesek ezek? (lennt a lényeg)

Figyelt kérdés

Nincs szükületem,más egyéb betegségem sem,de sokat írták itt,hogy sok orvos nem mondja el a metélésen kívüli többi gyógymódot a szükületere.


Mennyire igaz az vagy csak az orvosok metélésre való beleegyzés miatt mondják a betegeiknek,hogy ha nem metélnek akkor visszatérhet a szükület?


2011. nov. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sok orvos azért választja a körülmetélést, mert könnyebben tisztítható, mint a sima bemetszés, kisebb a fertőzésesély.
2011. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon nagy szem étség,nem tudom mire esküdtek akkor valójában fel ezek az orvosok,amikor lenne más lehetőség is,aztán meg átverik a beteget és csonkoltat csináltatnak belőle.
2011. nov. 13. 12:13
 3/7 A kérdező kommentje:
az szomorú még az egészben,hogy akiknek más megoldással mint a metélés oldották meg a szükületüket egyiknél sem volt fertőzés vagy bármiféle gond,míg metélés után sokszor lehetet ödémáról,fájdalomról vízeléskor,merevedéskor hallani.Így valójában a fertőzésveszély és tisztítás könnyedsége mint kifogás,magyarázat egy iszonyatos nagy hazugság.Szerintem igen udnorítóak ezek az emberek.
2011. nov. 13. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyázni is kell bizony... nekem a műtét után 20 évvel a tapasztalatom az, hogy ez a legocsmányabb, legszemetebb beavatkozás, amit ember ki tudott találni. A fityma nem véletlenül van ott. Vagyis lenne. Iszonyú lusta és szemét aljas orvosok vannak, hogy nekik egyszerű legyen a dolguk és kevesebb legyen a munkájuk, inkább levágnak mindent, nem pedig azt nézik, hogy a lehető legtöbb sejtet, szövetet megtartsák....

Nekem rengeteg problémám van amiatt, mert levágták a fitymámat, kezdve a kiszáradt, kérges, érdes tapintású makktól, az orális szex működésképtelenségén át, egészen odáig, hogy feszül a bőr, ami szűk (hát ez nem természetes, akárhogy nézzük, hogy nem tud mozogni a bőr egy fél centit se).... meg a látvány, ahogy megnézik mindenhol.... egész gyerekkoromban gáz volt emiatt....

Hát szóval, ennél nagyobb kicseszést nem is lehetett volna....

2011. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,sajnálak,meg ha nem is lenne kiszáradás,de közben meg simám menthető a fityma akkor is nem mindenkinek tetszik a metélés sem,én is közéjük tartozok.Visszanyújtani lehet visszatudod,de biztos sok idős,lehet pár év is talán.Igen nagy szemét ség ez,én bűntetném aki átveri a betegét és amitt metélnek körül mást meg az már biztos.
2011. nov. 19. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet büntetni senkit, az orvosok érinthetetlenek. Most meg fenyegetnek is mindenkit, hogy elhagyják az országot. Hát ilyen a világ...
2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is igaz amit írsz,de hagyni nem szabad magunk,meg beletörödni,hogy mindent megtehessenek velünk,vannak jogaink,elvárásaink ahogy bárkinek,hagnot is kell adni.Ha abszolut némák vagyunk akkor is megszívjuk,és senki azzal sem érünk el semmit.Legalább meg kell próbálni szólni,javasolatot tenni.Lehet annak sem lesz eredménye,de akkor legalább elmondhatjuk megpróbáltuk.
2011. dec. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!