Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kerülne-e nekem pénzbe egy...

Kerülne-e nekem pénzbe egy "férfiasságműtét" tanulóként, ha van tajkártnyám?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy szerintem fitymaszűkületem van, és szerintem emiatt van az, hogy intenzív nemi aktus után vizelési ingerem van (kb mint amit a prostamol reklámban mondanak). Na most nem tudom, hogy úgymond csak kezdeti fájdalmak, és rendszeres használat után már normális lesz, vagy ennek rohadtul nem így kéne lennie.
2013. febr. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Van taj kártyád ez megy Tb re is.Vizelési ingerek nem nagyon szoktak lenni sex után.Sex utáni fájdalmak prosztatára utalnak .A reklámokban meg nem hiszek,azok azért vannak ,hogy eladják a terméket .Ha nem jön be amit vársz tőle,

kihez mész panaszra ? Ha gond van ott az orvos .

2013. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem függ össze a kettő.

Ráadásul ha fitymaszűkületed lenne akkor a szex is iszonyatosan fájna!

Egyébként nem kerül pénzbe, ha nem magánba mész. Tanulóként biztosított vagy és nem kell fizetned a közegészségügyben.

2013. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb fizikai megterhelés után az emberek nagy többségének, vizelési ingere lesz ez normális
2013. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sex is nagy fizikai megterhelés,de azért itt másról van szó.Elne tévedjünk már .
2013. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
merevedéskor elzáródik a húgycső. mikor elernyedsz,hirtelen nagy ingert érezhetsz annak ellenére hogy igazándiból a húgyhólyagod szinte üres vagy csak épp lenne mit üríteni. velem kamaszként volt sokszor ilyen de az csak a hajnali merevedéskor és a reggelre összegyűlt vizelettől. hosszas élvezetes aktus után én is szoktam érezni kisebb fájdalmat de nem annyira húgyutit inkább az élvezéstől :) nehéz pontosítani de ha koncentrálsz érzed hogy a makkodból indul a vizelési inger. ezesetben mindenképp menj el orvoshoz a szűkület miatt,biztos ami biztos. amúgy ha alapból a szex és a vizelés nem okoz problémát szerintem ne aggódj :) 23/F
2013. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

műtét csak akkor nem kerül pénzbe, ha az orvos indokoltnak találja, ha valamit ő nem talál indokoltnak, de neked mégis kell, azt már nem fizeti a tb... kivéve ha szerzel egy papírt egy pszihiátertől, miszerint téged ez a bizonyos dolog gátol a normális életben...

az undorító transexuális férgek is így oldják meg, hogy a tb fizesse a nemi átalakító műtétüket...

2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!