Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom hogy van e...

Tudatlan010110 kérdése:

Honnan tudom hogy van e fitymaszűkületem?

Figyelt kérdés
Mert hátra rudom húzni de a makkom végénél már szűknek érzem és tudok így majd normálisan szexelni

2013. febr. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha kicsit szűk,gyakori kézimunkával ez még javítható .
2013. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De fel legyen húzva vagy húzzam le? : )
2013. febr. 5. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha mrá felmerül a kérdés, hogy van-e vagy nincs szűkület, akkor szerintem már van. Barkácsolással, huzivonival nem lehet megoldani, a fitymaszűkület megoldása a körülmetélés. Keress rá a neten, ne légy tudatlan! Google: körülmetélés műtét!
2013. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A fitymaszűkület megoldása NEMCSAK a körülmetélés, az egyéb módszerekről számos topikban esik szó, többek között itt is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Ne légy tudatlan! A körülmetélés-propagandisták úgy próbálják beállítani az egészet, mintha CSAK az lenne a megoldás, holott NEM AZ! A (TELJES) KÖRÜLMETÉLÉS CSAK A LEGVÉGSŐ MEGOLDÁS!

És amit tarts mindenképpen szem előtt, nem vagyunk egyformák: Ami az egyiknek nem válik be, a másiknál lehet igen, csak meg kell próbálni! :)

2013. febr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz, a körülmetélés a legtöbb veszéllyel és problémával járó, legradikálisabb beavatkozás, ami lényegében MEGJELÖLÉS és CSONKÍTÁS.

Civilizált módszereket kell alkalmazni, 2013-ban: bemetszés, krémes tágítás, plasztikák, részleges metélés. Ezek gyorsabban gyógyulnak, több marad meg a természetes kinézetből és az előbőr funkcióiból.

2013. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!