Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végleg vége vagy visszatérő...

Végleg vége vagy visszatérő mint a lányoknál?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok,úgy néz ki húgyhólyagom van most kaptam egy kenőcsöt ami kifejezetten ezen a betegségre van,a fitymámat kell bekenni vele,most nem rég bekentem és majd kiugrottam magamból hogy egyből hatot a kenőcs most még rendben vagyok de ha újra kiszaladok akkor visszajön az égető fájdalom és kezdődik elölről?:S

2013. febr. 8. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

húgyhólyagja mindenkinek van.

nem húgyúti gyulladás?

2013. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húgyhólyagja mindenkinek van.

Nem inkább hólyaghurutod vagy vmi hasonló van?


Egyébként nemtől független,visszajöhet,elég kicsit felfáznod.

Öltözz rendesen,cipőd legyen vastag,meleg.

2013. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha húgyhólyag gyulladás, akkor furcsa, hogy kenőcsöt adtak rá, ezt belülről kell kezelni!

vegyél Urogint a DM-ben és iszogasd, az segít, és csak gyógynövények vannak benne

2013. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony nem kizárt hogy nem kenőcsöt kapott.

Egy másik srácnak is ,kenőcsöt írtak fel hasonló dologra .

2013. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hólyaghurutot akartam írni bocsi.és a csorgatás után az izém vége égetett arra adtak kenőcsöt,és még az a baj hogy nem sok hanem néhány csepp vizelet jön kb. 5-8,most egy hétig nem voltam suliba,attól félek ott jön rám ez a "vizelési inger"
2013. febr. 10. 10:26
 6/6 A kérdező kommentje:
azért írhattam húgyhólyagot mert amikor oda írtam a hólyaghurutot ,jelzet a helyesírás olvasó gondoltam megnézem azt rákattintottam az elsőre
2013. febr. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!