Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom? Miért pont ez a vége?

Figyelt kérdés

Azt hogy égett egy ház, felmentem az emeletre és ott volt a barátnőm , a falak elkezdtek ledőlni én meg kiugrottam vele az ablakon, aztán mikor földet értünk én rosszul érkeztem (gondolom) amibe belehaltam.

ezt többször is megálmodtam és mindig ugyan ez volt, és ez lett a vége.

Ez mit jelenthet?



2013. febr. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán azt, hogy úgy gondolod, túlságosan féltesz másokat és ezzel magadat sodrod bajba, de bármi mást is jelenthet, mert csak gondolatok összekeveredése.

Lehet, hogy több variáció egyike, vagy csak oda nem illő információk kapcsolódnak hozzá, ami egy másik dologhoz köthető.

2013. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára tudod, hogy minden álmodnak Te vagy a legjobb tudója. Ezért árnyalni kéne a választ is: a tűz ha félsz egyébként tőle, akkor pl. figyelmeztethet nehézségre, olyan feladatra amitől félsz, de ennek ellenére belemész a helyzetbe (bent vagy az égő házban).

Jelentheti, hogy barátnődért vállalsz egy veszélyt (és az életed is hajlandó vagy kockára tenni őérte).

A tűz spirituális értelemben tisztító erő, átalakulás energiája, és a halál is egyfajta átalakulás.

Még egy eszembe jutott: Lehet, hogy olyan belső változáson-fejlődésen mész keresztül, amin egy darabig elkísér a barátnőd, de aztán ennek az útnak a végén már nem lesz veled ő.

NEked milyen gondolataid támadtak amikor megpróbáltad elemezni?

2013. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az jutott az eszembe hogy tűzbe mennék érte, és ez igaz is :)
2013. febr. 6. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ennyi elég is! Kezdésnek mindenképpen, és nekem az a tapasztalatom, hogy max. iránymutató lehet álmoskönyvek és ezzel foglalkozó weboldalak tartalma; a "belső iránytűm" nekem jobb válaszadó szokott lenni :)
2013. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!