Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti természetesnek...

Fiúk! Ti természetesnek veszitek, hogy egy általános szűrővizsgálaton az alsónadrág alá is benéz a doki? Tehát áttapintja a heréket, ill. hátrahúzza a bőrt is.

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
a bőrt aztán nem tudom minek húzná hátra, de a tapintás az rutin. Épp az a jó, ha az orvos megvizsgál, levetkőztet, mint hogy csak hallgat-bólogat-pötyög valamit a számítógépen, felír valami gyógyszert azt viszlát.
2013. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
szerintem a bőr hátrahúzása is a rutin orvosi vizsgálat része...
2013. febr. 17. 13:11
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Az a jó orvos, aki figyel mindenre, mert olyan dolgot is felismer a profi szem, amire a páciens nem is gondol. Egy ismerősömet a fogorvos küldte el bőrgyógyászatra, mert nem tetszett neki egy anyajegy. S milyen jól tette, mert melanoma volt! Egy fogorvos megtehette volna, hogy csak a fogra fókuszál.Egy szűrővizsgálat meg nem a pecsétes papír kiadását jelentené, hanem valóban általános vizsgálatot.
2013. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Igen nézze meg a doki azt amit meg kell.Nem akkor kell

sóvárogni mikor már nagy a baj.Ha minden doki megnézné

azt amit kell,nem irogatna ide sok fiatal tizenévesfiú.

Már ott választ kapna a problémájára és küldenék szakorvos .

Személyesen nem arra kiváncsi mi van a fiúk gatyájában .

Neki mindenki csak egy eset,mert ez a feladata ,dolga .

2013. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem természetes mert még csak 1x nézték meg, mikor 14 voltam, de nem lennék ellene! Inkább nézze meg évente 1x mint amikor még nagy a baj!!!!
2013. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

még helyett: már


valamiért elírtam

2013. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Természetesnek veszem. Valószínűleg azért nézi meg a heréket + hátra húzza a bőrt, hogy nincs-e ott valami gond pl: valami gombóc a herében, vagy fitymaszűkület, rövid fitymafék stb.

+ az orvosoknak ez eléggé hétköznapi dolog

2013. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy természetes.

Amikor urológusnál voltam, a vesémet ultrahangozta, és azon röhögte, hogy olyan rutinnal, egy másodperc alatt benyúlt az alsónadrágomba, megfogta a heréimet, és hátrahúzta fitymát, megnézte a húgycsövet, hogy mire minderre föleszméltem, már túl is voltunk rajta. Bámulatos gyorsasággal és rutinnal tette, le se kellett vetnem az alsónadrágomat.

2013. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
de ő szakorvos ez feladata :D az más téma ha urulógushoz mész nem sima házi doki
2013. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem veszem természetesnek és sokan mások sem,csak ha szakember végzi,és én megyek oda hozzá.Mért lányok szerintetek természetesnek vennék ha fognák és sima orvosi vizsgálat címén a bugyijukba nézegetne,nyúlna egy doki?.De amúgy meg általános orvosi vizsgálat címén hozzád sem nyúl a doki,csak belenéz,vagy veled húzatja hátra a fitymád,vagy veled emelteti meg a heréket amivel sok mindent nem lehet megállapítani,meg ki is lehet cselezni az orvost,mert hátra tudod a kicsit szükületes fityád úgy húzni,hogy azt a doki észre sem veszi.

Szerintem nőgyógyászati,vagy urológiai vizsgálat nem természetes iskolában.Eleve szakember kellene.

2013. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!