Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Intim szőrtelenítés - (káros)...

Intim szőrtelenítés - (káros) alsóneműk?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem mindennapos, elgondolkoztató lesz.

Nagyon sokan szőrtelenítik magukat intim tájékon, de kevésbé figyelnek az alsóneműjük "típusára". Gondolok itt a kínai árukra, pl.: nem rég foglaltak le több ezer hamis boxeralsót.

Biológiailag megvan a szőr "funkciója"..

Szerintetek azok az emberek akik teljes borotválást végeznek intim tájékon, jobban kivannak téve a káros anyagok hatásainak? Vagy nem sokat véd a szőr?

Csupasz társaink bőrfelületei közvetlen érintkeznek az anyaghoz.



2012. nov. 29. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok írni, hogy pár évig szőrtelenítettem, majd már jó ideje csak megnyírom. Egyszer leszedtem egészet nemrég, és rögtön gyulladást kaptam a nemi szervemen, szerintem nem véletlen...
2012. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a szőr védő funkciót is ellát, de nekem meg nem tetszik, így fazonírozottan ott is van és nincs is. Gondolom a szőr úgymond felfogja az anyagot, hogy ne érintse a bőrt, illetve a kisúrolás ellen is jó védelmet ad.

Alap, hogy a megvett ruhákat hordás előtt kimosom, mert legalább valamennyi festékanyag távozik, egészségesebb egy fokkal. Illetve hogy minimum 90%-os pamutos alsót vegyek, legyen az tanga, vagy sort. A műszálas bugyiktól frászt kapok, kipattogzok, főleg nyáron mikor izzadok..

2012. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A kérdésem nem mindennapos, elgondolkoztató lesz."


Ki kell, hogy ábrándítsalak. Ez nem egyedi kérdés és nagyon sok válaszban is ugyanerre a problémára hívják fel a kérdező figyelmét.

2012. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

A szörnek biológiailag EGYETLEN fukciója, hogy a szagokat JOBBAN terjessze.

Ugyanis az ember NEM bugyihasználatra van "tervezve" hanem meztelenségre, és csak pár száz éve hordanak egyáltalán bugyit az emberek - tehát ez az érvnek semmi értelme.


Viszont aki tényleg csupaszra borotválja magát, annyiban nehezebb helyzetben van, hogy a bugyi oda tud tapadni a börfelületre, és jobban ki tudja dörzsölni. AZ meg, hogy csak természetes anyagú (pamut, esetleg tisztaselyem) fehérneüt hasnáljon vanaki, szerintem alapvetö dolognak kellene lennie.


A hamis meg nemhamis fehérnemü között a különbség meg csak a belevarrt cimke, a minöséghez ennek semmi köze.

2012. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Amelyik férfi itt bugyit hord,az nem férfi !

Ő egy másik sexuális beállitottsághoz tartozik .

A férfiak gatyát,vagy alsónadrágot hordanak .

A szemöldököt miért nem borotváljátok le ?

2 okát látom a borotválásnak .Akik azért borotválják ,hogy nagyobbnak látszódjon.A másik meg a melegek.Ők a sex végett

2012. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

"Amelyik férfi itt bugyit hord,az nem férfi !

Ő egy másik sexuális beállitottsághoz tartozik . "


+1

2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem beszűkült látásmódról tesz tanúbizonyságot az aki azt mondja hogy e két ok miatt borotválhatja egy férfi. Méret ügyileg sem panaszkodhatom és buzeráns se vagyok, mégis szőrtelenítek. Arra nem gondoltál még hogy nyáron a melegben vagy csak általánosan mennyivel higiénikusabb?
2012. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Jaj hagyjuk már abba ezt a higiénikus témát, a szőr is bőven higiénikus, ha megfelelően ápolod.
2012. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!