Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, es fura...

13 éves vagyok, es fura kiütések vannak a péniszemen. Nem vörös, és nem érzek semmi rendelleneset azon a területen. és még szüz vagyok. Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem kiütés, hanem a szőrhagymák. a bőr ott nagyon vékony és nyúlós, jobban látszik és könnyebb kitapintani. gyakran előfordul, hogy ott rosszul működnek, nem nőnek ki a bőrből, túltermelnek, ilyenkor kis pattanásnyi gyulladás lesz a szőrtüszőknél. Ezt ki lehet nyomni, de alapjában ne nyomogasd ezeket.
2013. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordyce pöttyök is lehetnek! Abból amit írtál ezt így nehéz megmondani.
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fordyce pöttyökről akkor beszélünk ha pici fehér pattanáshoz hasonló pöttyökcsék vannak,ez nem betegség,ezt csak lézeres kezeléssel lehet megszüntetni.De ha lehet valóban szőrhagymácska is.De amúgy simán lehet kiütéshez hasonló pöttyök akkor ha új szappant,sampont,tusfürdöt vagy más vegyszert használ valaki,attól is lehet kiütés,vagy ha izzados valaki,nem pamut alsót hord.Csomó oka lehet.
2013. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekemis ilyen "szőrhagymácskák" vannak rajta. nem lesz ez gáz később majd ha szeretkezni szeretnék h megkérdi a lány h >>mi a sza.. az ott rajtad , nem fertőző << elég kínos helyzetbe hozhat vagy csak én gondolom igy ?
2013. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!