Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros (vörös) folt a fityma...

Piros (vörös) folt a fityma belsején. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, nem nagy, de nem is kicsi. kör alakú vöröses színű a közepe, kicsit távolodva tőle halványabb.

Nem fáj, nem viszket, csak fürdéskor vettem észre.

Ma csókolóztam egy lánnyal, illetve sokat ült az ölembe.

Lehet, hogy meghorzsolódott, és attól van? Vagy valószínűbb hogy elkaptam? (nem tudok róla, hogy a lánynak betegsége lenne, egyetlen fiuval csókolózott rajtam kívül.. én fél éve csókolóztam vele (a srác a 2 között volt)). Ma voltunk együtt, és fürdéskor vettem észre, szóval vele még nem beszéltem erről, csak akkor akarok ha az a legvalószínűbb. Orvoshoz akkor akarok menni, ha nincs változás pár napon belül, de most kicsit megijedtem, mert nem volt még hasonló.

17/F (a lány 15éves lesz télen)



2012. okt. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros amit leírtál, vagy én vagyok fáradt már! Most csak csókolóztatok, vagy le is feküdtetek:

"Ma csókolóztam egy lánnyal........Ma voltunk együtt".


Mert, ha csak csók volt, attól nem szedhettél össze semmi olyat, ami elváltozást okozhat a fitymádon.

A lány öledben ülésétől nem gondolnám, hogy a fitymád belülről kidörzsölődne.

Lehet, hogy csak valami kis irritáció, ami el fog múlni. Annak örülök, hogy készülsz megmutatni orvosnak.

2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

A p*csödet csókólgatta ? Netán nem mosott előtte fogat ?

Nekem ez jött le inkább. Mert ha nacin keresztül rá is ül

és ettől gyűröttebb lesz,az nem fertőzés .

2012. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
CSAK csók volt. Fertőzés meg nem csak nemi úton terjedhet.
2012. okt. 18. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam.. (nem túl könnyű összeszednem a gondoltaim.. 8óra tanulás után.. találkoztam a lánnyal, majd hazautaztam, és tanultam.. és mint mondtam, nem találkoztam még hasonlóval, szóval ez váratlanul ért). Egyébként ha jól tudom, fertőzéseknek több idő kéne.. szóval remélem, azt kizárhatom.
2012. okt. 18. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak csók volt, attól semmikép nem szedhettél össze olyan fertőzést, amitől kivörösödik a fitymád. Persze egyéb fertőzés lehet, de akkor viszketne, csípne, fájna stb. Bár egyéb tünetek még kialakulhatnak.

Lehet, hogy tényleg csak valami irritáció, esetleg a tisztálkodószertől amit használsz.

Minden esetre figyeld hogy alakul, és ha kell menj el bőrgyógyászatra.

2012. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez most nyugtatott, mert nem nagyon szeretnék orvoshoz menni. (persze ha csúnyább lesz, muszáj.)
2012. okt. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!