Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy kényelmesebb ha szőrtelen...

Hogy kényelmesebb ha szőrtelenítek a péniszem körül vagy természetesen a kényelmesebb?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!
2013. febr. 17. 22:17
 1/8 anonim válasza:

Én úgy csinálom, hogy a zacsit, meg magát a hímvesszőt borotválom, fölötte meg rövidre nyírom :)


20f

2013. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromira szőrörs vagyok de ha leborotválom úgy szúr meg viszket hogy megőrülök így marad néha a szőr rövidítés.
2013. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leborotválva, arcszesszel lepemecselve... nem pattog ki, nem szúr...
2013. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha erős a szőrzeted akkor vagy naponta borotválod vagy szúr mikor nő.
2013. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Akkor szerintetek jobb ha borotválom vagy csak nyírjam rövidre?

2013. febr. 17. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ van-e aki nézi :D

ha nincs csaj a láthatáron akkor legkényelmesebb venni egy hajnyirót (3 ezer) aztán nullással ledúrni a francba. Ha van csaj akkor ott mehet a borotva. Ha megszokod az se egy nagy macera. Fürdés közben a zacsin meg a farok tövénél lehúzom 2 perc alatt aztán annyi, a többit meg vagy nullással, vagy van hogy 1-2 centit meghagyok

2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó ötlet majd megkérem a páromat hogy szedje le nekem...biztos nem fog ellenkezni :) és remélem úgy kényelmesebb is lesz
2013. febr. 17. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes mindig borotválni, mert mikor lesz csaj a láthatáron, akkor kezded el, az ciki helyzeteket hozhat, mert az elején iszonyatosan viszket, és kipattogzik... de ha rendszeresen szőrteleníted, akkor pár hét alatt elmúlik a viszketés...
2013. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!