Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a természetesen szép lányok?

Figyelt kérdés

Akiknek a mosolya szép nem pedig a sminkje. Egyszerűen bárhova megyek, csak festett boszorkányokat látni tele tetoválással :/ Az én korosztályomnak még az arcáról is eltűnt a kedvesség. Zárt épületben "Michael Knight" napszemüveg, flegmán tartott száj, gusztustalan beszéd. Persze van kivétel, de ők általában 14-15 évesen megtalálták az igazit. Itt Győr környékén szörnyű a helyzet...

Ilyesmire gondolok:

[link]

[link]


20/f


2012. szept. 16. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek elég kényszeredett vigyorok, és szerintem rajtuk is van egy kis vakolat.
2012. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet rossz helyeken keresed ezeket a lányokat
2012. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hole Hunter ***** válasza:
...felnőttek, gyereket nevelnek, háztartást vezetnek...és általában úgy hívják őket, hogy ANYA.
2012. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már mind az enyém, nincs esélyed!
2012. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat tudod lehet ugy is sminkelni, hogy termeszetesnek tunj Egy kis rimmel es ajakbalzsam es rogton szep vagyok.
2012. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ilyen lányt látok, sőt én is ilyen vagyok :) Tehát rossz helyen keresgélsz, ne add fel, sok ilyen lány rohangál még a világban.
2012. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott járnak-kelnek az utcán, csak nem veszed észre őket. Én már szándékosan csináltam olyat (nőként könnyebb), hogy megfigyeltem, az utcán hány lány természetes, hány öltözködik normálisan, és hány az, akin kihívó smink van meg olyan szoknya/nadrág, hogy a fél feneke kint van belőle?


Elég jó arányokat kaptam. :) Úgyhogy ne panaszkodjatok.

2012. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Akiknek a mosolya szép nem pedig a sminkje. Egyszerűen bárhova megyek, csak festett boszorkányokat látni tele tetoválással :/"


Ma is sétálgattunk, elég forgalmas helyen. Elég sok lány, fiatal nő járt arra. Egy olyat sem láttam, aki "festett boszorkány" lenne. :)

2012. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam sminkelni magam, amúgy sincs rá idő amikor a vonatra kell reggel szaladni Győrbe. :)

Sokan mondják, hogy szép vagyok, de átlagosat is mondtak már rám, szóval kinek mi.

Írhatsz ha van kedved beszélgetni.


21/N

2012. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ma reggel mentem az utcán, és képzeld, ott álltak a buszmegállóban és várták a buszt. És ahogy tovább mentem, a másik, harmadik buszmegálló is teli volt velük. Szerintem Te a szépségkirálynők között keresed Őket. Ott nem fogod megtalálni, mert azoknak sem a cicijük, sem az orruk sem a fenekük nem gyári, csak után gyártott.

Én többször jártam Győrbe és bizony ragadt a szemem a jobbnál jobb nőkre, csajokra az utcán. Ne a plázacicákat nézd, hanem a természetes élőhelyükön keresgélj. Ilyen a suli, munkahely, utca, baráti társaság. Persze azért rád is kíváncsi lennék, milyen díszpéldány vagy?

2012. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!