Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy? (többi lent)

Az normális hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

A péniszem nyugalmi állapotban nem lóg, hanem akkoris ha egyenesen állok akkor is vízszintesen van a péniszem. Ha ülök akkor meg szinte olyan mint ha merev állapotban lenne.

Van amikór egyenesen állok (azaz nem ülök) Balra vagy jobbra dől, de ez van ha ülök is.

Még kiskoromban volt egy műtétem pont ez miatt hogy állt mint egy rakéta, de úgy tűnik nem sokat változott. Engem nem zavar csak kérdezem.

+ nyugalmi állapotban 8 cm a vastagsága pedig 3 cm. Mondjuk ez nekem normális. De megszeretném hallgatni mi normális és mi nem.


2013. febr. 18. 21:24
 1/1 anonim válasza:
Hm...Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Sőt,ha olyan nőt találsz aki partner ebben,még hasznos is lehet. Én személy szerint megnézném :D (Bocsi,nem akartam tolakodó lenni) :)
2013. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!