Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyobb az egyik herém a...

Nagyobb az egyik herém a másiktól. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, és ez a mellékherém lehet. A bal herém tetejénél észleltem, és olyan, mintha egy vízzel teli zacskó lenne. Egyébként nem fáj, ha megnyomom (persze finoman), akkor sem, az ondóm sem véres, a vizelet sem csíp, és az ágyékom sem fáj. (ezeket olvastam lehetséges tüneteknek az interneten)


Esetenként, kb 3-4 havonta előfordul, hogy maszturbálás után fáj alhasi részem. Szóval a golyóim felett.


Mi lehet ez?! Heregyulladás? Vagy csak egyszerűen nagyobb az egyik herém a másiktól?!


Kb. 1 éve vettem észre, csak eddig nem foglalkoztam vele.



2013. febr. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális nálad minden.A herék nem egyforma nagyok.Nem is egy magasságban vannak.Az alhasi fájdalmad maszti után

meg azért van,egy kis izom láz van ott alul .Sok kis izom dolgozik ám ilyenkor a nemi szervekben.A fájdalmak a hashoz

is kisugározhatnak .

2013. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy egy urulógus mit tudna csinálni?!
2013. febr. 20. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyet látott, évekig tanulta, ért hozzá, szóval ha ő nézi, megtapintja abból több dolog derül ki mint a mi írásműveinkből.

Ultrahangot is tud csinálni.

Menj el, nem kell beutaló, csak kérsz telefonon egy időpontot.

2013. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!