Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk aljához hozzánőtt fityma,...

Makk aljához hozzánőtt fityma, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy csak fél centivel tudom a makk mögé hátrahúzni a fitymámat, mert a fékkel szemben lévő oldalon 1-2 ponton a bőr hozzá van nőve a makk peremének aljához, a többi részen pedig le van tapadva. Erekció közben még nem próbáltam ki, mert egyelőre nem mertem hátrahúzni a fitymámat, nehogy beragadjon. (Enyhe fitymaszűkületem van, de folyamatosan tágítom, sikeresen.) Ezzel kell valamit tenni, vagy ha már egyszer úgyis hátra tudom húzni a makk mögé a fitymát, akkor nem probléma?
2013. febr. 16. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha pár hónapon belül nincs jelentős javulás,akkor urologushoz kellene menned vele.
2013. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a "bajom hogy a fitymafékemnél túl sok bőr volt és csináltak egy bemetszést meg a fitymafékem átvágták.Ez fél éve volt és meg se látszik rajta, szerintem menj el urológushoz.

15f

2013. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy gyors megoldást tudna az orvos, amihez nem kell körülmetélni (azt semmiképp ne engedd,mert rosszul járhatsz) akkor azok gyorsan is gyógyulnak és kevés bajjal járnak... talán jobb lenne az.
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!