Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Milyen érzés, hogy van...

Kinga1995 kérdése:

Fiúk! Milyen érzés, hogy van valami a lábatok között? :-D

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én ugye csak abból induluk ki, ha betétet használok.

És minden lépésnél érzem, hogy ott van valami a két combom közt, nehéz róla elfeledkezni. Ezért is álltam át a tamponra.

Nektek pedig jóval nagyobb csomag van ugyanott és 0-24/365. Nem érzitek folyton, hogy ott van? Nem "csípődik" oda? Úgy értem nekem még azt is fura elképzelni, hogy hogyan nem ültök rá, ha leültök. És mondjuk futásnál? Nem zavar, hogy ott himbálózik össze vissza valami a combjaitok között?

:-D


Még mielőtt bárki beszólna, élőben nem mertem soha megkérdezni, de mindig is érdekelt (illetve az első menstruációm óta, amikor megtapasztaltam milyen "csomaggal" a lábam közt mászkálni. Azóta sajnállak titeket :-D )



2013. febr. 21. 19:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
Hogyne zavarna mikor egy 5 kg os csomag van ott... Főleg mikor futok. DEHOGY ZAVAR
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Őszintén érdekel :-D
2013. febr. 21. 20:00
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez nekünk annyira természetes,mint bármelyik testrészünk.

Nem kellett megszokni,mert így születtünk. Nem érezzük a súlyát sem,ahogy gondolom a lányok sem a melleik súlyát .

Inkább elől van mint a combjaink között.Kivan ez jól találva .:-)) Természetesen más egy tampon,vagy egy eü.betét.Ti nem ezzel születtetek .Persze néha előfordul ,hogy ráülünk,mert gatya úgy nyomta oda.Ha érezzük is lépéseknél, annyira megszokott és természetes,hogy nem is figyelünk rá .

2013. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon értékelem, hogy sajnálsz, mert nekünk az a legfelemelőbb érzés, ha beengedtek vele a gyönyörök kertjébe.
2013. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Utolsó. És milyen érzés, hogy ott van?

Utolsó előtti, köszi! :-D

2013. febr. 21. 21:55
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Semmilyen érzés, van és kész. Mint nektek a melletek. Nem hiszem, hogy el lehetne magyarázni.
2013. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Kifejezetten nem lehet érezni, mondjuk az igaz hogyha éppen egy régebbi kitágult alsógatyát kell felvennem akkor érzem ha intenzívebben mozgok, ill akkor lehet még ha merevedésem van.

Nektek meg ott van a melletek ami tömegre jóval nagyobb.

2013. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, de a mell nincs olyan rossz helyen. Akörül nem mozog jobbról-balról valami :-D
2013. febr. 22. 17:15
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Annyira természetes, hogy alig vesszük észre. Persze vannak kivételek...

Nem a lábunk között van, inkább előtte.

Nem nagyon himbálózik, a gatya többnyire megtartja.

De:

Tömegközlekedési eszközön pl. érdemes odafigyelni a pajzán gondolatok túlzott átélésére. Néhányszor nekem is pár megállóval később kellett leszállnom. :)

Bő szárú gatyában lehet kellemetlen, ha a lábad mellett kicsúszik. Vagy nem borotváltaknak, amikor véletlenül ráharap. Az ritka szar érzés, főleg ha nyilvános helyen vagy.

Na meg az örök kérdés. Jobbra vagy balra tedd?

Egy régi közmondás szerint:

csattnak, f*sznak balról a helye.

De én pl. pont jobbra szoktam.

Ez sztem kellőképp kimerítő volt.

2013. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Semmit nem érzek :D

Én a melleitekre lennék kíváncsi futás közben. Nem zavar?

2013. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!