Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja volt teljes körülmetél...

3 napja volt teljes körülmetélésem, és a makkom alatt lett egy ilyen bőrgyűrű, ami nagyon érzékeny, már érintésre is fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
A bőrgyűrű tövében, részben alatt vannak a varratok, és eléggé meg van duzzadva, a legkisebb érintésre is fáj, rosszabb, mint a makktúlérzékenység. Másnak is volt ilyen körülmetélés után? Ha igen, akkor csak a varratok kiesése után múlt el? Ma tekertem a péniszem köré egy zsebkendőt elég szorosan, és arra húztam az alsónadrágot, így elég jó volt, és nem is fájt. De néha azért még így is belenyilallt kicsit. :(

2013. febr. 22. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak mint frissen műtött sebhez szólnék hozzá .

A műtét természetes velejárója ez .Te nem láttad mit

csinálnak vele műtétnél,jobb is .Én sem fogom részletezni.

Nem annyira egyszerű ez ,mit ahogy beszélnek róla .

Nem lehet azon csodálkozni ,hogy duzzadt meg fáj is .

Amit tudnék ajánlani.Steril kötszert rá mindig .A sebet

még sebfertőtlenitővel kellene naponta többször is lefújni . A gyulladást is csökkenti,mert elöli a bacikat.

Sokkal hamarabb gyógyul .2 dolog közül választhatsz.

Amig ilyen állapotban van,vagy kötözöd,de mindig új

kötést rá,vagy többszöri tiszta alsó csere.Ez azért fontos,hogy ne fertőzd vissza a gatyáról .Ha kötszer

beleragadna ,kamillában áztasd ki.Csak zuhany fürdőt használj !

2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2013. febr. 23. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj elfog múlni!
2013. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kb 30 éve volt ugyanez. A makk egyik oldalánál a bőrgyűrű (gondolom nálad is a fityma belső részéből maradt csonk lehet ez) pont olyan, hogy érzékeny és nagyon sokszor zavaró, attól függ, hogy hogy fekszik épp a nadrágban és milyen nadrág van rajtam....

Miért volt teljes körülmetélés??

Cukorbeteg vagy?

2013. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argetlam válasza:
41%
Ne aggódj! :) Nekem kiskorom óta megvan és szintén ugyan ezek voltak a reakciók fájt, és ha piszkáljuk vérez is néha(a varratnál). Ez teljesen optimális ne aggódj ráadásul nem tudom miért szedték le neked de hidd el nekem sokkal higiénikusabb és fájdalommentesebb mintha lenne a makkon bőr. :) Szóval ne parázz :D fél,3/4 év és talán a varratok is kiesnek :) Amúgy kiskoromba nekem bekötötték, szóval védekezz a kidörzsölés ellen, ahogy jónak látod, de nyugi egy körülmetélés után ez optimális dolog :)
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Időközben eltelt 3 hét a műtét óta, most már azért javulgat a helyzet! :)

A varratoknak nem kell annyi idő, már szinte az összes kiesett, a duzzanat is megy vissza szépen, bár annak több idő kell, mire teljesen rendbe jön.A makk még elég érzékeny érintésre, de az alsónadrágban nagyon szépen elvan, nem dörzsölődik és nem is kellemetlen, dolgozni is tudok már. :)

Most már majd csak lesz belőle valami! :D

2013. márc. 14. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!