Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az a hanyag testtartás?

Mi az a hanyag testtartás?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és a suliorvos mondta, hogy hanyag a testtartásom és még jópár osztálytársamnak. De amikor rákérdeztem, hogy mégis mi ez és mit tudok ez ellen tenni csak montyogott az orra alatt. Járok kondizni is. (nem szedek semmi) Mit tudok tenni vagy mi is ez pontosan ??

Köszönöm!



2013. febr. 23. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
görnyedten ülsz vagy jársz, karod csak lóg, gerinced nem egyenes mellkasod nem nyomod ki,erre gondolj kb
2013. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondják, hogy hanyag testtartás, amikor a gerincedet begörbíted, főleg nyak tájékon, illetve deréktól felfelé egy körívet ír le a gerinced, és a vállaidat előre húzod, azaz nincsen egyenes vonalban a gerinceddel.

Ülj, állj egyenes gerinccel, azaz húzd ki Magad!


A testtartás javítására, azaz ezek az izmok fejlesztésére legjobb az úszás.

2013. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Google - hanyag testtartás
2013. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne olyan legyen a testtartásod ,mint egy kérdőjel .
2013. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a megoldását úgy hívják, hogy gyógytornász.
2013. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát...az elöttem lévők már elmondták mi az..és még hozzá tenném, hogy még úgy is javíthatod ezt, hogy keménytáblás könyvet raksz a fejedre, és kihúzod magad....az a lényege, hogy a könyv ne essen le..és egyenesen ült..állj..így a gerinced is formálodni fog. ;)
2013. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!