Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és egy bulin...

15 éves vagyok és egy bulin részegen bevettem egy egész kamagra 100 mg-t. És érzem, hogy már nem úgy áll mint azelőtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Aludj. És a jövőben gondolkodj el azon mit csinálsz.

Aztán gondolkodj újra. Aztán inkább felejtsd el amit kitaláltál. Később térj vissza rá, gondold át megint. Kérdezz rá GYAKORIN, a barátaid és a szüleid véleményét szintén kérd ki.

Fogadd meg leginkább a szüleid véleményét. Ilyen egyszerű :D

2013. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én arra vagyok kiváncsi, hogy mit tegyek, hogy olyan legyen mint azelott ?
2013. febr. 23. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak az áll a háttérben, hogy megtapasztaltad, hogy milyen a maximális keménységen a péniszed, majd a normális keménység már nem kielégítő a számodra.

ha tényleg nem ez áll a háttérben, akkor javaslom, hogy keress fel egy orvost. lehetőleg urológust!


17F

2013. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egeszseges szervezetre potencia novelom karosan hatnak dobj uzit es meg beszeljuk
2013. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam hogy aludj. Majd elmúlik a gyógyszer mellékhatása.
2013. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez már kb. 2 hete volt !!
2013. febr. 23. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj privátot a másik válaszolónak!
2013. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!