Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincsen széklete nagypap...

Miért nincsen széklete nagypapámnak már több napja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tán székrekedés?

Mióta nincsen?

2009. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keveset mozog a nagypapád? vidd el sétálni jó sokat és meglátod rendbe jön:)
2009. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy miért nincs, azt természetesen nem tudhatjuk. Ellenben javaslom, hogy vegyen be hashajtót, millió féle van, próbálja meg elsőként pl. a Guttalax cseppet, vagy a Stadalax tablettát, de lehet hogy elég lenne a Hunyadi víz és egy Glicerines kúp.
2009. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alig bír már mozogni a lába miatt, de azért sétálgat, eszik rendesen. Mostanában nagyon legyengült, vagy 5 napja biztos nincs neki. Vett be a múlt héten hashajtót, de szegénnyel történt egy kis baleset, szóval az sem jó.
2009. szept. 9. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a sok gyümölcs, zöldség és aszalt szilva.
2009. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. szept. 9. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni hashajtólekvárt pl gyógyszertárban vagy drogériákban. Lehet, hogy az humánusabb lenne. Csak figyelj rá, hogy abból csak 1-2 kanál kell max (meg az íze se olyan tuti)
2009. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem vigyétek el nagypapátokat egy orvosi vizsgálatra, mert ez akár egy vastagbéldaganat előjele is lehet. Nem szeretnélek megijeszteni, és remélem, hogy tévedek, de személyes tapasztalatból javaslom, mert nálunk is megtörtént hasonló dolog nagymamámmal, kb. 5-6 napig nem volt széklete, akkor vett be hashajtót, attól lett neki egy kevés, de pár napra rá mentőnek kellett elvinnie és kis híján bele is halt szegény, mert azonnal meg kellet műteni vastagbéldaganat miatt.

Ezt csak azért írtam le, mert jobb félni mint megijedni, és még egyszer mondom, tiszta szívemből remélem, hogy nincs semmi komolyabb baja a nagypapádnak, de azért ajánlanám az orvosi vizsgálatot, mert utána már meg lehet nyugodni.


Minden jót!

2009. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

szia !


Sztem minden féle képpen vidd el orvoshoz, mert pontosan pénteken hallottam egy olyan esetről,amikor a biosz tanár mesélte a barátomnak, hogy az apukájának nem volt széklete egy hétig..és képzeld el :( sajnos meghalt! Sztem elég sürgős lenne, hogy elvidd! Én nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ez nem hiába van :( Siessetek! Sok sikert!

2009. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat küszködtem ilyen problémákkal. Évekig szedtem hashajtót, ami nem jó mert a maradék egészséges bélbolyhokat is tönkre teszi. Minden reggel éhgyomorra joghurtba, vagy kefírbe keverj bele zabkorpát ,(fillérekért kapsz akár bioboltban) vagy olyan műzlit amiben látod egészben a magvakat(én a Lidl-ben szoktam venni 1 kg-os 4-500 ft környékén van). Ne erre a reklámozott szar műzlikre gondolj!Ez munkára bírja a beleket és megoldódik a dolog, és sok gyümölcs mellé.

2009. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!