Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Szemölcsök" a fitymámon?

"Szemölcsök" a fitymámon?

Figyelt kérdés
Kb. 1-1,5 hónapja kezdtem észrevenni, hogy a makkom alatt a bőrömön apró, fehér, pattanásra emlékeztető pöttyök jelentek meg. Először csak azt hittem, hogy faggyúmirigyek, mint a makkom peremén, de időről-időre egyre több lett és egyre nagyobbak is. Valamelyik eléri a 2-3 mm-t is (ezek a fitymaféknél vannak). Mi lehet az oka? Talán tényleg csak a túltengő hormonok tehetnek róla? Vagy valamilyen vírus?

2013. febr. 25. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem hormon. Menj vele orvoshoz. Nekem HPV szemölcsnek tűnik a leírásod alapján.
2013. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Réka56 válasza:
Hali! hpv szerintem is! én csajszi vagyok, nekm is az van és szar helyzet! menj orvoshoz és kezeltesd magad sürgősen!
2013. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fitymafék két oldalán természetes módon van két mirigycsomó, ez a része nem valószínű, hogy kóros.


A makk peremén lehet PPP, ami szintén nem betegség ( [link]


Az viszont gyanús, hogy az izékből amiket találsz, egyre több van. Menj el a bőrgyógyászhoz (ugyebár bőr- és nemibeteg gondozó) és kérdezd meg, mi az, amid van. Jó eséllyel semmi bajod, főleg ha nem szexeltél idegennel.

2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen a link végére nem kell a „).”
2013. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!