Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Már egy csomó arclemosót kipróbáltam egyik sem hatott. Voltam bőrgyógyásznál is aki kiírt egy méregdrága gyógyszer ami szintén nem segített.

Mit tegyek? Valami ötlet? Nagyon zavar már, hogy így nézek ki...

18/F



2013. febr. 25. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható Akneroxid nevű krém vény nélkül 2000ft-körül.A fiam bőrén 8-hónapot kísérletezett a bőrgyógyász,sikertelenül.Meguntuk,-a kozmetikus kitisztította a bőrét és ezzel a krémmel kenegeti reggel,este.Teljesen letisztult szép bőre lett. Az első héten elég piros és irritált volt,míg hozzá nem szokott,(a krém a textilt,ruhaneműt fehéríti kifakítja.)
2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ. Más mellékhatása nincs? Folyamatosan kell használni vagy egy idő után már nem kell?

Egy tubus kb mennyi időre elég?

Én tavaly tavasszal voltam bőrgyógyásznál akkor felírt 2 doboz gyógyszert ami piszok drága volt. Bevettem a 2 dobozzal egy hónap alatt ahogy előírta, de kb semmi változás nem történt. Felírt még egy dobozzal meg még valamit de nem váltottam ki. Minden este használok arctonikot, napközben is mikor hazaérek.

2013. febr. 25. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekeim folyamatosan használják mér egy éve,ha csak egy két "pötty" van rajtuk akkor csak este,ha több este-reggel és habzó arctisztítóval mosnak arcot,(a tonik összetevői nem biztos hogy passzolnak a krémmel együtt). Egy hónapig elég 1-doboz.
2013. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is az Akneroxidot használom. 100mg-os verzióját, javaslom, hogy te is azt vedd meg!

nekem nagyon jól hat :D

17F

2013. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akneroxid-ot nem tudtak adni és azt mondták rendelni se biztos. Így egy másikat adott a patikus valami aknemycin... Remélem jó lesz. Ez olcsóbb is.
2013. márc. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!