Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit ajánlatok a pattanások ellen?

Mit ajánlatok a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Unom már,hogy álandóan kozmetikushoz kell járnom a pattanások,és miteszerek miatt.Vannak krémeim meg hasonlók de nemhat semmi.nemtudnátok valami bevált módszert?
2009. márc. 13. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ami tényleg biztos, de nem mellékhatás mentes: roacuttan nevű gyógyszer. De ezt csak bőrgyógyász írhatja fel és állapíthatja meg, hogy szükséges-e
2009. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy változtatnod kellene az étrendeden.
2009. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és van valami étrend amit ajánlani dudsz?
2009. márc. 13. 10:27
 4/13 A kérdező kommentje:
és van valami étrend amit ajánlani tudsz?
2009. márc. 13. 10:27
 5/13 anonim válasza:
93%
Sajnos nem vagyok tisztában az étrendeddel, viszont van egy-két dolog, ami okozhatja. Ha sűrűn eszel gyorsétteremben, akkor azt mindenféleképp kevesebbet kellene tenned. Figyelj oda, hogy amit fogyasztasz semmiképp nem legyen túlfűszerezve, ha túl sok zsírosat fogyasztasz sem tesz jót, tehát próbáljs meg változatosan táplálkozni. Az egészséges étrendnek viszont nem vagyok szakértője. Egy biztos: például a menzás étrend be van korlátozva bizonyos keretek közé. Nem azt modom, hogy mostantól egyél mindig menzán, mert azt elismerem, én sem tudom elviselni, de érdemes megnézni, hogy mit készítenek, és megpróbálni otthon ezeket elkészíteni.
2009. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

étrendben: kerülni kell az olajos, zsíros dolgokat és a cukrot(ezen és is meglepődtem, de valahol ezt olvastam). Egyszóval:diéta

első válaszoló voltam

2009. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

ja! és a kávé, mert "idegessé" tesz és izzadsz tőle. Tehát a stressz is kihozhatja. Meg hormonális problémák is okozhatják. Van aki hotmontablettát kap, de nekem pl. nem használt.

ismét az első válaszloló voltam

2009. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
javítva: hormontablettát
2009. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a legegyszerűbbet:

Semmi krém,

csak víz és baba szappan,

sokszor,

zsírtalanítja tisztítja bőrt, és a pórusokat.

Ezután lemosás 70%-os alkohollal, vattával a patikában kapható.

2009. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ilcsi kozmetikumok, nagyon nagyon jók a problémás bőrre, csak ilcsi-kozmetikus tud adni, azt is megmondják melyiket. ajánlom!
2009. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!