Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HVP elleni védőoltás már...

HVP elleni védőoltás már fertőzöttként mentesít a tünetek alól?

Figyelt kérdés

Üdv. Egy régi problémámról szeretnék kérdezni. Az előző partneremtől elkaptam a HVP fertőzést. Utánaolvasgattam és láttam hogy nem gyógyítható, és hogy milyen tünetekkel jár. Nos nekem 2 éve szemölcsök annak a péniszem felett és ecsetelős és immunerősítő gyógyszerekkel is rendszeresen kiújul. Sorry, tudom hogy sok hasonló kérdés van.


Válaszokat, segítséget előre is köszönöm.



2013. febr. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az HPV, nem HVP (Human Papilloma Virus)


a védőoltás legyengített kórokozókat tartalmaz, amin a szervezeted ki tudja kisérletezni az ellenszert, és ha az igazi, erős betegség jön, már fel tudod vele venni a harcot, míg ha nem lennél beoltva, a szervezeted nem, vagy csak lassabban tudná legyőzni


vagyis ha már megkaptad a betegséget, egy védőoltás csak fing lenne a lángba:S


Létezik olyan védőoltás, amiben már a kész (tehenek által legyártott) ellenszert fecskendezik beléd, de ha a betegség a jelenlegi állás szerint gyógyíthatatlan, akkor ilyen ellenszer nem létezik:S


bocs:(

2013. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hu véletlen elírtam


Értem, és köszönöm a választ!

2013. febr. 28. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem a mikrobiológia tanárom nem azt mondta, mint az elő. Ő azt mondta, hogy ez a fajta vírus elég jól el tud bújni az immunrendszer elől, ezért hatásos lehet az oltás utána is, mert segít az immunrendszernek.

Állítólag volt is egy olyan páciens, akinek már nem tudtak mit kezdeni a talpán lévő szemölcseivel, és végül beadták neki, és elmúlt tőle.

2013. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!