Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggel le kell mosni a solutio...

Reggel le kell mosni a solutio antisudorica-t ha lefekves elott kentem be vele a honaljam?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha reggel nem mosom le?
2013. márc. 1. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az ezelőtti választ is én írtam.

Semmi nem lesz.Az van használati útmutatóban,használat előtt kell megmosni,a bekenendő testrészt .

2013. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a szer nagy mennyiségű alumínium sót tartalmaz naná hogy nem izzad valaki...csak aztán nehogy mell daganata legyen vagy Egyéb betegsége. Egy csomó jó minőségű izzadásgátló van minek ezt használni? Én mindenkit lebeszélek róla gyógyszerész vagyok. Az olcsó nem jelent jót is...
2013. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2 eske a gyógyszert nem én ajánlottam,csak elolvastam mi van a tájékoztatóban .Nem vitatom amit mond,de nem szerepel a mellékhatások közt .Az árból meg nem mindig lehet arra következtetni jó,vagy nem jó.Ebben a nagy piaci versenyben nem mindig árak adják a minőséget is .Amig a vérnyomás csökkentőm az egyik gyógyszergyártónál

közel 3000 volt,addig egy másik által,másik néven,azonos

kiszerelésnél,összetételben csak 1200 .

Én csak a kérdésre válaszoltam .

1 voltam előzőleg .

2013. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A második válaszoló tud valamilyen alternatívát a sudorica helyett ami ugyan olyan hatásfokkal gátolja az izzadást?
2013. márc. 1. 14:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Ár nem szamit
2013. márc. 1. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egészséged se?
2013. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rákerestem az izzadásgátló aluminium hatóanyagára.

Daganat keltését még sehol sem mutatták ki .Megnéztem több

hatásosnak mondott dezodort ,izzadás gátlót.Ezekben mindben

szerepel az aluminium alkotó rész.Mint írják róla ,ez

tömíti el legjobban a pólusokat .

2013. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell lemosni reggel,simán másnap reggel a szokásos izzadás gátlódat használód csak.
2013. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem daganat keltő,bármelyik gyógyszernek lehet mellékhatása,én is gyógyszerésztől kértem véleményt,tud e ajánlani valamit és bevállt.
2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!