Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszkori izzadásra is jó a...

Kamaszkori izzadásra is jó a Solutio Antisudorica?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé izzadós vagyok, de csak a hónaljamnál, sehol máshol. Az izzadásgátló dezodorok nem hatottak, ezért gondoltam kipróbálom a S.A.-t.

Szerintem ez az izzadás dolog csak átmeneti állapot, így kamaszkorban, gondolom a hormonális változások miatt van, de azért használhatom?

Olyanokat is olvastam, hogy rákkeltő. Igaz ez? Származhat belőle valami bajom?

16/F



2012. márc. 12. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamasz lányom is ezt használja, úgyhogy tuti jó.
2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használhatod, nem rákkeltő. Konzultáltam az orvosommal, én Roaccutant szedek mellette, szóval még jobban figyelnem kéne, de azt mondta hogy ez csak akkor veszélyes ha magas a vastartalom a szervezetedben, mert a folyadék jó sok alumíniumot tartalmaz (ettől lehet a viszketés bekenés után).

Én kb 1 éve használom, nagyon sok kellemetlen pillanattól mentett meg az átizzadt póló miatt. Bajod annyi származhat belőle, hogy kicsit ritkább lesz a hónaljszőrzeted, ha nem borotválod. Ja és borotválás után 1 napig ne kend be, tapasztalatból mondom.


16/F

2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fúú nagyon szépen köszönöm. (az meg, hogy kicsit ritkább lesz a hónaljszőröm még csak jól is jön, mert nem kell annyit borotválni) :D
2012. márc. 12. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,használhatod,csak ne frissen borotvált vagy sérült felületen.Fürdés után,ha megtörölköztél kend be vékonyan vele,másnap reggel meg csak sprayt használj,vagy amit eddig szoktál.És ne minden nap használd,egy napot hagy ki,hasra,hátra is lehet használni,ha ott is izzadnál.
2012. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!