Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés után kirázom, de...

Vizelés után kirázom, de utána becsurran. Ez normális?

Figyelt kérdés
Elmegyek wc re elvégzem a dolgom, kirázom. Majd mikor kimegyek a wc ről, vagy ha leülök becsurran egy kicsi. Elég kínos

2013. márc. 1. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igy van a férfiaknál .Főleg idősebb korban van iíy. 2 oka van ennek .A húgycső rendszerünkben van egy U

alaku törés ,de úgy is nevezhetném pontosan olyan mint egy mosdó szifon vízzárója .Ebben a törésben mindig marad kevés .A másik meg a húgycső hossza .Még másfélszerese van a hasban.Szép lassan szivárog le innét is .Írom ahogy az urológus mondta .Az utolsó csepp mindig a gatyában landol .

2013. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is néha előfordul, viszont én mindig meg is törlöm vizelés után, közben enyhén nyomkodom makkom, hogy minden csepp kijöjjön. Szerintem ha eddig nem tetted, próbálj meg vizelés után Te is WC-papírt használni, hátha úgy jobb lesz a helyzet!
2013. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gelazso ***** válasza:
ki kell ráznod minden alkalommal?
2013. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 as mire gondolsz ilyenkor,hogy értelmezted ?

Kellemest a hasznossal ? :-))

2013. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, amit én kb. 5 éve alakalmazok 100%-os sikerrel.

Egyrészt hátrahúzott fitymával végezd a dolgod, másrészt pedig miután végeztél, nyomj a végéhez egy darab wc-papírt, majd a tövénél szoríts rá és kezd el előre tolni a kezed, tehát kipréselni belőle, mert a húgycsőben még marad vizelés után is.Ha megcsinálod, amit mondtam, akkor látni fogod a wcpapíron a foltot.

2013. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!