Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen fertőzést kaphattam...

Milyen fertőzést kaphattam így el? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ahogy felkeltem szokás szerint elmentem wc-re, elvégeztem szükségleteimet.

De miután leültem éreztem, hogy a péniszem hozzáér belülről a wc falához.Ugye reggelente minden férfi merev pénisszel ébred, így én is, ezért ért hozzá valószínűleg

Nha de tegnap este ahogy fürödtem észrevettem, hogy a makkomon piros pöttyök vannak, egyből arra gondoltam, hogy biztos a reggeli incidens miatt van ez.

Milyen fertőzést kaphattam így el ?


2013. márc. 2. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

fél nap alatt egy fertőzés sem tud látható jeleket produkálni..

régebben kaphattad el..

lógasd kamillateába, lehet, hogy az használ.. ha nem, akkor irány bőr és nemibeteg gondozó...:D

2013. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippet :) örülnék neki, ha használna, nem szeretnék orvoshoz járkálni :D
2013. márc. 2. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

hát gondolom:D

nem volt valami kétes szexuális ügyed mostanság?:D úgyértem az elmúlt fél évben:D

2013. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akár be is linkelhetném az erre vonatkozó szakszöveget.

Ártalmatlan betegség tünetei .Nagyon sok minden okozhatja .

Pontos meghatározását tüzetes vizsgálattal lehetne megállapítani . Egy hét elteltével el is szokott múlni .

Ha nem múlik és még más tünetek is jönnek mellé,akkor

már orvoshoz kell menni .

2013. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindig ügyeltem a biztonságra :D

de amúgy ahogy olvasgattam neten, rátaláltam egy olyan cikkre, hogy az óvszer anyaga is kiválthat ilyet

2013. márc. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!