Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hereciszta veszélyes?

A hereciszta veszélyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves fiú vagyok,a mellékherémben éreztem egy kis duzzanatot,ma voltam urológián,az orvos ezt írta a beteglapomra:"Jobb oldalon mellékhere fejében 2cm átm.cystikus képlet".Azt mondta teljesen ártalmatlan.Megnyugodtam,de azért vannak kételyeim,ezzel nem lehet később probléma?

2013. márc. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt rendszeresen ellenőriztetni kell, mondjuk fél- vagy egy évente ultrahanggal. Egyébként veszélytelen, nekem a vesémben van egy 2 centis.
2013. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszod.
2013. márc. 5. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól olvastad a méretét? Viszonyits egy here méretéhez csak .A mellékherék meg átmérőre sokkal kisebbek,hisz a herén helyezkednek el .Nekem ez olyan furcsának tűnik .

Sokféle cystikus képet van .Egy vesénél lehet benn levegő ,vér,vizelet .A herénél a vizelet biztos kiesik belőle .

Ha a doki azt mondta ártalmatlan ,akkor higgyél neki .

2013. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen jól olvastam,2 cm-es.Rendben,köszi a válaszod.
2013. márc. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!