Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet? 22/F

Mi bajom lehet? 22/F

Figyelt kérdés
Állandoan vizelesi ingerem van vagyis ott a makkom részen érzek valamit mintha folyna ki valami de ha megnézem semmi sincs ott és amikor a baràtnömmel akarok együtt lenne akkor az elején alig tudok a szexre gondolni mert mindig érzem az ingert. Orvosnál voltam (DélPestiben) vettek vért, vizeletett es meg kenetett is majd amikor mentem a leletért azt mondta az orvos h semmi bajom nincs, hogy nemtudnak mit csinálni együtt kell elni a problémával ha fáj vegyek be algopirint, ez nagyon rosszul esett mert tudom hogy valami baj van.

2013. márc. 6. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esett, és hogy nem nyugtatott meg az orvos, mikor érzed, hogy valami nem stimmel.


Mióta van ez a problémád?


Keressél fel egy másik dokit.


Nekem is volt 2 éve nyáron hasonló problémám, csak én nő vagyok. Állandóan úgy éreztem, hogy pisilnem kell, és olyan furcsa, elviselhetetlen érzésem volt. Ráadásul közben pont nyaralni mentünk. Nekem sem találtak semmit, csak tüneti kezelést kaptam (görcsoldót). Aztán szerencsére pár hét alatt elmúlott.

2013. márc. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy alapkivizsgálás volt.Gyakori vizelési ingerSzerző: WEBBeteg Nem csak egy egyszerű felfázás okozhat gyakori vizelési ingert, egyéb alapbetegségek és azok kezelése, illetve valamilyen szervi elváltozás is kiválthatja a panaszt.

Hát ezért kellene másik orvost felkeresni

2013. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már lassan 1 éve van ez a probléma, igen majd most akarok elmenni a MÁV korházba, talán ott többet tudok meg
2013. márc. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!