Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség, meg vagyok ijedve!...

Segítség, meg vagyok ijedve! Mi lehet a bajom? Részletek lent

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt írtam, hogy péniszemen egy megkeményedett ér van, ami nem fáj, meg semmi baja, csak kemény, azt mondták, érgomolyag...nem is ezzel van baj, hanem ma reggel úgy ébredtem, hogy a péniszem körül a visszahúzódott bőr igencsak megvan dagadva.Valójában nem tudom, a kettőnek mennyire van köze egymáshoz, de tény, hogy este még ott volt az ér, és nem volt dagadás, ma pedig felváltották egymást.Ez sem fáj, csak egyszerűen zavar, esztétikailag csúnya...

17 éves vagyok ,serdülőkor, mindennap maszturbálok, illetve egésznap visszahúzott fitymával vagyok, éjszaka is...esetleg lehet a mindennapi "terhelés" az oka, és pihentetnem kéne? Vagy ez mitől van?Netán mindenkinél előjön serdülőkorba? Kérlek írjatok bíztatót, vagy 'temessetek' el.:) Mit tudtok erről?


2013. márc. 2. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a napi masztit sokallom,inkább azt a keménységet ahogy bánsz vele.Az érgomolyag ,gyulladás sem a simogatástól adódik.Hogy dagadtá válik,az sem .Ha nem birod a fitymát elviselni metéltesd meg magad. Egyátalán nincs ez mindenkinél .Tarts normális állapotban ,ahogy mostani állapotában lenni kell neki .
2013. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Estére lement, na most akkor?:O
2013. márc. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!