Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A vissza tartott ejakulaciotol...

A vissza tartott ejakulaciotol lehet meddoseget kapni? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

A kegel gyakorlatokkal lehet fejleszteni a pc izmokat, amik ha eleg erosek, akkor orgazmuskor vissza lehet tartani vele az ejakulaciot. Ez azert jo, mert orgazmus utan a merevedes csak kicsit hagy alabb, szoval lehet folytatni a menetet pihenes nelkul. De igy viszont a sperma a hugyvezetekbe urul, ha jol tudom.

Errol meg azt olvastam, hogy akinek szaraz ejakulacioja van az meddo lehet. De azt pontosan nem talaltam, hogy a betegseg okozza a meddoseget, vagy az, hogy a sperma a hugyholyagba urul.

Vki vmi info?

Remelem mast is erdekel a tema es utana nezz valahol.

Kozben en is keresgetek.

Koszi



2013. márc. 7. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól tudom a kegel gyakorlatok nőknek szólnak .A férfiak-

nál erre az intim torna van .Itt viszont csak 1 PC izom van .Ezt lehet tornáztatni még ülőhelyzetben is.De ez nem

az ejakuálás megállitására szolgál.Ahhoz mást kell begyakorolnod .Ha egyszer megállitottad az ejakulációt,akkor

nem ürül az ondó sehova .Ezt egy kicsit megkeverted .

Száraz ejakulácibónam a japánok ,kinaiak vannak otthon .

Ezt nagyon nehéz megcsinálni .A PC izomnak az feladata,

hogy prosztatától kiindulva a húgy csőben lökés szerűen

végig nyomja az ondót.Akinek ez erős az 10-20 cm re is kilövi.A közzé tett rekord 27.9 cm volt. Idősebb korra egy elgyengül,az ondó csak kicsöpög. Ez az az izom,

amivel a férfiak egy pillanat alatt megállithatják a vizelést,illet a végén pár cseppet kinyomnak még .

A meddőségnek több oka van,de ide most nem kötődik .

A sperma éjszakai magömlésnél a húgy hólyagba is ürülhet,

nem csak a szabadba .Száraz ejakulációjuk azoknak a fiatal

fiuknak van,akik valamilyen módon már ingerlik magukat,

és ezáltal el is jutnak a csúcsra .Mivel a nemi szerveik még semmilyen folyékony anyagot nem termelnek,így látszata

még nincs .

2013. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olvastam angol forumon a reverse kegelrol, de nem nagyon ertettem hogyan kell gyakorolni. Annak a lenyege pont ellentetes a kegellel, mert ott nyujtod az izmokat. Csak nem tudom hogy. Vmi info vkinek errol?


Amugy meg ha jol tudom ugy allitod meg az ejakulaciot, hogy ezt a PC izmot jol erosen megszoritod es nem tavozik sperma. En probaltam sikerult is csak egy keves tavozott, es birtam is folytatni. De masnap epp volt vizelet tesztem es abban mutatta ki, hogy sok sperma volt benne. Innen gondolom, hogy oda is kerult. De ha csak a betegseg okozza a meddoseget, es nem konkretan a sperma a vizholyagban, akkor megnyugodhatok asszem. Ha vkinek van vmi hasznos infoja errol a temarol, hogyan lehet minnel tovabb birni az agyban szivesen fogadnam. Koszi

2013. márc. 8. 21:51
 3/3 anonim válasza:
41%
Első te hogy tudzs ilyen hülyeségeket írni., hogy 27,9 volt a rekord, és 10-20 cm az már nagy dolog?? Simán megvan a legtöbb embernek 50 cm is, vagy akár 1 méter. Szerintem te vmi 6 éves lehetsz.
2013. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!