Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van akor ha 16évesen...

Mi van akor ha 16évesen fityma szükületem van?

Figyelt kérdés

Amiota az eszemet tudom ijen ... :(

-----> [link]


2008. jún. 8. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Urulógushoz kell fordulni. Tanácsolni fogja a figyma eltávolítását. Ez a probléma szerintem csak körülmetéléssel oldható meg!
2008. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Orvoshoz elmegyek de azt h körülmetéljenek nem engedem ...
2008. jún. 8. 22:22
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon muszáj, akkor bele kell menned különben később nagyon bánni fogod. Ha az orvos azt mondja, hogy nem kell, akkor nem muszáj.
2008. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de szerinetm elég lene átvágni azt a kis"áthidalást" nem kéne az egész fitymámat levágni nem ?
2008. jún. 8. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Fitymaplasztika: "Amennyiben a fitymát megtartjuk, akkor valamilyen plasztikai műtéttel kell azt korrigálni, mert egyébként ismét kialakul a szűkület.

Erre többfajta lehetőség van. Az egyiknél a fitymát felül behasítják. Ezzel a szűkület megoldódik, de a fitymán később is meglátszik a behasítás. A másik megoldás során a fitymán körkörösen több helyen bemetszést ejtünk, majd máshogy varrjuk össze (ún. Z-plasztika). Ennek később alig látszik a nyoma, de a műtét utáni időszakban elég sok kellemetlenséggel jár és ritkán bár, de előfordulhat, hogy ismét beszűkül a fityma. Ilyenkor természetesen még mindig meg el lehet végezni a körülmetélést.

A szexuális együttlétet nem befolyásolja a fityma megléte vagy hiánya. Természetesen ha a fityma szűk, akkor az akadályozza, kellemetlenné teszi azt."

2008. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De engem h igyvan egyálatlán nem zavar tudom tisztitani redesen majdnem teljesen hátra tudom huzni csak ugy gondolom hogy ez szekszuális együtlét során gondot okozhat nem ?

és e miatt nagyon nem szeretném az egészet "levágatni"

2008. jún. 8. 22:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak sem tudod teljesen hátra húzni, akkor szerintem zavarhat szexuális együttlét során. A doki majd elmondja mi a teendő. Lehet elég csak a "hídat" eltávolitani/korrigálni.
2008. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nem szűkület! Nekem is hasonló volt, csak nem ennyire! A fitymaféket szokták ilyenkor felvágni! Járóbeteg rendelésen, érzéstelenítéssel csinálják. Egy kis vágás az egész, és egy hét alatt elfelejted!
2008. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ÉS akor ez hogyvan ? Elmegyek urologushoz ad egy idöpontot h mikor meynek visza vagy mi ? egyáatlán menyi enek a gyogyulási ideje ? A mütét után menyi ideö amig 100%osan rendbe jön ? Barninömel nemsoká megyünk baltonra (kb 2hét )

szerintem csak utána ...

2008. jún. 10. 06:50
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Menj el urulógushoz és beszélj meg vele egy időpontot ami neked is megfelel. Attól függ mi a probléma, ha komolyabb, akkor pár hét a gyógyulási idő.
2008. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!