Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elélvezéskor az egyik herém...

Elélvezéskor az egyik herém fel el szokott tűnni. Ez normális? Keressek fel orvost?

Figyelt kérdés
Legtöbbször a bal, de lényegében mindkettőnél előfordul. Tehát elélvezéskor felcsúszik, majd néhány másodperc elteltével lecsúszik a normális állapotába. Nagyon ritkán nem tud magától lejönni, ilyenkor kicsit megnyomkodom ujjal és le tudom csúsztatni. Engem igazából nem zavar, de nem tudom, hogy normális jelenség-e.
2013. márc. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

normális, mivel eleve van hely ott neki, ahonnan pl pubertáskor le szokott szállni. orgazmuskor pedig mivel a herezacskó összeszűkül, nem laza, így előfordul, nem kell orvoshoz menni.

"kint" meg ugye azért van, mert túl meleg neki a testhő.

2013. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A herék elélvezéskor a has alá jönnek fel,hogy a hashoz

szoritsák magukat,ezzel még jobban összeszorítják magukat,

és így préselik ki magukból az anyagot .Van akiknél egyszerűen felcsúszik a hasüreg be is .

Ez normális jelenség .

2013. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A herék nem pubertáskor,hanem közvetlenül a születés után szálnak le a zacsiba .
2013. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért hagyjuk már ezt a hülyeséget hogy a hasüregig megy fel.
2013. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!