Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Hererák?

Mi lehet ez? Hererák?

Figyelt kérdés
A párom 20 éves, és fáj a bal heréje. Tapintásra mintha lenne ott valami nem odaillő, de nem egyértelmű. Nagyon fél, és én is aggódok mert az ünnep miatt jövő hétig nem jut el orvoshoz. Mi lehet ez?
2013. márc. 13. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal valószinübb a hereviszér, amit ugyan kezeltetni kell, de nem komoly betegség.
2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán megviseli a sok nemi izgalom.Ilyenkor szokott ilyen jönni .Amit kitapint az mellékhere lehet .Az ide csatlakozó ondó vezetéket is ki lehet tapintani .
2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt egyátalán nem mondanám hogy a hereviszér nem komoly betegség .Csak nem azonnali beavatkozást igényel .

Végső esetben még a here is eltávolitásra kerülhet .

Ez a 17-21 éves fiuk betegsége .Kb 47 % nál van ilyen .

A legtöbb esetben nem is herét műtik ,mert nem ott van a gond .

2013. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, visszér, és nem a mellékhere. Diplomás ápoló hallgató vagyok, ezeket felismerném. Ráadásul most estére az egyik jóval nagyobb lett, mint a másik, tiszta ödémás. Ilyenkor lehet valamit tenni így este? Az ügyeletről vagy a kórházból hazaküldenek vele?
2013. márc. 13. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem menjen be az ügyeletre holnap vele. Holnap még munkanap.
2013. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a jelenség egyre jobban hereviszér gyanus ahogy írták fentebb is igen fiatalkorban jelentkezik, és általában a magas vékony srácoknál! :)


Ezt onnen tudom hogy nekem is van ilyen sajnos és időközönként szokott kellemetlen nyomást gyakorolni de nem megyek műtetni addig amig nem fontos.


Azoknál fontosabb ez akik gyereket szeretnének mert meddőség lehet illetve here sorvadás de semmi egyéb veszélye nincs tehát bele nem lehet halni a műtét nagyon praktikus van is egy videó amit a Doki készített jó Andrológus szerintem érdemes megnézni 4-5 perc az egész hogy miről is van szó ha viszérről beszélünk! :)


http://www.youtube.com/watch?v=ADwhczdrhR8



A videó magyar és nem egy összevágott baromság innen lehet látni hogy nem nagy dolog a műtéti beavatkozás sem lényegében az ereket kötik le!


Viszont nagy hátul ütője ennek hogy a műtétnek hogy sajnos újból ki újulhat van olyan barátom aki szegény már 2x volt.. :D


Ezért nem merek el menni én sem . :(

2013. márc. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!