Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák, herevisszér tágulat,...

Hererák, herevisszér tágulat, vagy mi lehet? PLS SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Egy-két napja figyeltem meg, hogy a jobb herémet körülvevő ereket sokkal könnyebben kitapintom, mint a balnál! Néha érzek kicsit ilyen nyilaló vagy nyomó érzést a jobb herémben. Olyanokat olvastam, hogy akár rák is lehet, de lehet hogy csak értágulat. Nagyon be vagyok tojva! Normális válaszokat kérnék :(

2013. jan. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod az oseink azt tanitottak, hogy artalmas lehet az, hogyha tulsokat figyeled onmagad! Jelen esetben ha nincsennek tuneteid, akkor minek kell nyomkodni, de ha ugy erzed, hogy nem normalis, esetleg erzekeny, fajdalmas, akkor pedig az orvosnak kell ezt megmutatnod, aki megnyugtato valaszt is fog adni pl.

BEtegsegekrol olvasni egy egeszseges embernek artalmas!

2013. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne nyomkodd,mert sok nyomkodástól valóban megfájdulhat .Meg nem tudsz különbséget tenni hol is fájhat akkor .Elég bőven ha 2 hetente megvizsgáljuk a heréinket,ennyi meg kötelező is
2013. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy értelmes válaszokat kaptam! további szép napot!
2013. jan. 18. 15:15
 4/5 anonim válasza:

Valoszinüleg ez varicocele!


Nekem is volt, nem kell betojni tőle, de menj el orvoshoz. Elmúlni nem fog, de amíg meg nem műtteted magad, naprol napra rosszabb lesz. Én már későn mentem el mert szégyelltem, de akkor már olyan rossz volt, hogy sem ülni sem állni nem tudtam, összerogytam ha rámjött a fájás. Persze már jóval korábban el kellett volna mennem orvoshoz és ezt elkerülöm.


Kedden délután mentem be a korházba műtétre, és csütörtökön reggel jöttem is haza. Nem fájt, nem kell félni tőle, és sokkal jobb a műtét után.

Amúgy vékonyabb fiatal férfiaknál nagyon gyakori betegség.

Nem tudok mást javasolni, csak hogy mihamarabb menj el urologushoz, és ne foss, mert fölösleges.

2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiskuka válasza:
nekemis hereviszér mütétem lessz nemsokára parazok énis dehat muszaly müteni mer nagyobb baj is lehet az elözö komentelöhöz csak anyit h fajt amütet altetnek he kérem?
2013. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!