Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi, a környezetéhez képest...

Kicsi, a környezetéhez képest sötétebb folt van a makkomon. Mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Igazából amióta az eszemet tudom ott van és sosem volt gondom miatta/vele, csak mostanában kezdett el foglalkoztatni a dolog. Végigsímítva talán egy egész kicsit érzékenyebb a körülötte levő területnél, de nem fáj, nem feltűnő.

2013. márc. 14. 08:23
 1/6 gelazso ***** válasza:
4%
azonnal orvoshoz!!!
2013. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy pigmentfoltról van szó? Hallottam már ilyenről.

Amúgy urulógust kellene vele felkeresni?

2013. márc. 14. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Pigment foltra gondolok én is .Nagyon rég óta ott van,

különösebb tünete nincs .Az sem biztos,hogy ez miatt érzékenyebb ott.A makk sem mindenhol egyforma érzékeny .

Amit nem értek az az 1 válasza. Azonnal orvoshoz,3 felkiáltó jellel a végén .Mit takar a 3 felkiáltó jel ?

Ha ijesztésnek szánta ezt a kérdezőnek,akkor azt hiszem

ez bejött neki .Még bennem is gyanút ébresztett .

2013. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körülmetélt vagy?
2013. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyesmi, egy pigmentfolt, ott éppen picit barnább a makkom mint máshol... nekem speciel nem érzékeny, csak más a színe.


És nem vagyok körülmetélve (előző válaszolóra reagálva, bár nem vagyok a kérdező).

2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én körül vagyok metélve kb . 2 hónapja, és nekem is megjelent egy kis, halvány barnás folt. Ez is pigmentfolt lehet? Egyébként annyira nem zavar, nem fáj, viszket, és ha áll akkor szinte nem is látszik
2014. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!