Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a férfiak körében olyan...

Van a férfiak körében olyan aki nem szereti az orális szexet?

Figyelt kérdés
Az én barátom egyszerűen nem hagyja, , , azt mondja annál sokkal jobban szeret, hogy ezt hagyja nekem csinálni.
2009. szept. 15. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

És akkor ő sem csinálja neked, mert neked is jobban kell szeretned annál, minthogy erre vágyj?


Fura elképzelései vannak a barátodnak a kölcsönös szeretetről.


És nem, én nem ismerek ilyen fiút.

2009. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Én sem ismerek ilyen pasit, mindegyiknek ezen jár az esze hogy jól lecidázzák..:)
2009. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Először az enyém is ezt mondta, de az még a kapcsolat elején volt.....

Aztán mondtam neki,hogy én szeretném,azóta ki sem hagyná:)

2009. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van ijen ismertem egy srácot de ö szeretett nyalni.Az ok állitolag valahol a szoptatási folymat megszakadása vagy hasonló körül keresendő. de sexuálpszihologus jobban tudja
2009. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa! Én sem ismerek ilyen pasit. Bocs,de nincs valami gondja. A pasik ezt nagyon szokták szeretni. A párommal kölcsönösen csináljuk egymásnak,és boldogok vagyunk ha a másiknak örömet szerzünk.
2009. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nincs semmi gondja,,minden tökéletes együtt csak kiváncsi voltam a véleményekre,,,

2009. szept. 15. 17:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Háát elég fura barátod van...,túl önérzetes lehet!Vagy lehet úgy gondolja,számodra megalázó ez a helyzet,hogy lepippantod!
2009. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én sem ismerek ilyen pasit. Mindegyiknek az a legfőbb vágya hogy "cumi" legyen. A mostani párom viszont csak előjátéknak szereti, azt mondta hogy neki a vége sokkal jobb úgy ha nem orális. Hozzáteszem nekem is jobb úgy.
2009. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem olyan férfi nincs. /már aki azt ne szeretné/ Legfeljebb olyan van, aki még nem próbálta. De ha egyszer megpróbálja!...

27/F

2009. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt hiszi, ezzel megaláz, de szerintem ha sokáig nyugtadgatod, hogy nagyon akarod, akkor /ha igazán szeret/ meg fog érteni, és rájön, hogy neked /is/ "kedvez"
2009. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!