Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a férfiak körében olyan...

Van a férfiak körében olyan aki nem szereti az orális szexet?

Figyelt kérdés
Az én barátom egyszerűen nem hagyja, , , azt mondja annál sokkal jobban szeret, hogy ezt hagyja nekem csinálni.
2009. szept. 15. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálnád neki,és ő neked csinálja? Egyáltalán próbálta már? Lehet hogy tényleg ő a ritka kivétel. Eleinte én is örültem volna egy ilyen pasinak,persze még nem volt tapasztalatom.
2009. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan

aki nem szeretné :)

ha a párod meg tudná milyen az biztos tetszene neki :)

2009. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

az en ferjem a kapcsolatunk elejen o se kerte de ahogy teltek az idok....

nagyon szereti:) eskolcsonosen csinaljuk egymasnak!

2009. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerek ilyen fiút:D

Eleinte távolodtam az orális szextől, de amikor jobban belejöttem a szexuális életbe akkor már rájöttem hogy annak is megvan a maga varázsa és nem gusztustalanság, hanem inkább vágyfokozó.

2009. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen,,,próbálta és éreztem hogy jó Neki,,nem is ez a gondja,,hanem,,hogy nekem esetleg megalázó ezt csinálni,,,na mindegy valószínű a családi környezetéből adódik,,de majd kinevelem belőle ezt a dolgot:)))
2009. szept. 15. 18:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok bocs az offért, de sztem sikerülni fog :D az ilyesmit nem lehet sztem nem meggyőzően csinálni
2009. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Az én barátom egyszerűen nem hagyja, , , azt mondja annál sokkal jobban szeret, hogy ezt hagyja nekem csinálni." :O


vagy ennyire szarul csinálod? ráharapsz? szúr a fogad?

2009. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van és szarul csinálom,,,bár még senki nem panaszkodott rám,,,,,de minden előfordulhat,,,1biztos tudom,hogy szeret és elhiszem,,hogy ezért nem engedi,,,ehhez hozzájárult pár válasz,,,,
2009. szept. 17. 09:56
 19/21 anonim válasza:
54%
Valami gáz van a paliddal!Pedig nincs jobb amikor teleengeded a csajod száját,és a nők egy része is imádja!
2009. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák,,,,
2009. szept. 22. 16:05
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!