Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tehetném a makkom...

Mivel tehetném a makkom érzéktelenebbé?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt egy fitymaszűkületem, ez meg lett operálva azóta rendesen hátratudom húzni meg minden, de egyszerűen annyira érzékeny, hogy ha hozzáérek száraz kézzel nagyon irritáló.

2013. márc. 18. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiknek fitymájuk van ,és hátrahúzzák,mindenkinek érzékenyebb .A leirtakból az derül ki,hogy fityma plasztikád lehetett,hisz a bőr megmaradt .Aztán még nagyon fiatal is lehetsz .
2013. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen úgy gondoltam, de kb 5-6 évesen lehetett a műtét, most 17 vagyok. Nem vagyok nagytermetű se.
2013. márc. 18. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Éjszakára tartsd egy ideig hátrahúzva.

Azért annak inkább örülj, hogy megmaradt a fitymád...!

2013. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hátrahúzva szárítanod kell! Amikor csak teheted. Ha kell szabadidődben ha egyedül vagy tartsd úgy, miközben nem érintkezik vele semmi. Kiszáradt állapotban már sztem tudnád tapizni is. Ezt onnét tudom, hogy nekem is van fitymám, és 1x a hegye a bőrön kívül volt az alsóneműmben, és ha csak ahhoz a kis részhez hozzáértem, akkor sokkal érzéketlenebb volt. Természetesen ha úrja nedves környezetnek teszed ki hosszú távon újra érzékeny lesz.
2013. márc. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Próbáld állandóan fedetlenül tartani a makkot, azaz húzd vissza a fitymád. Pár hét után meg fogod szokni, és aztán már az lesz a furcsa, ha előrecsúszik a fityma! Egészségesebb és higiénikusabb is a makk fedetlenül a szexuális előnyök mellett!
2013. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi egészséges nincs abban, ha nincs fityma, mert az nem véletlenül van ott. Persze ezt az itt érthetetlenül makacs módon hozzászóló NŐK nem tudhatják.
2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!