Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár informaciót szeretnék a...

Pár informaciót szeretnék a VÖLEGÉNYBETEGSÉGRÖL. Van valamilyen káros hatása? Vagy egyáltalán káros az egeszségre?

Figyelt kérdés
Köszönöm elöre értelmes válasszaitokat,tapasztalaitokat. 23F

#Völegénybetegség
2013. márc. 22. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Amennyiben herefájdalmat tapasztalsz, mindig gondold át, hogy mivel tudod összefüggésbe hozni, milyen egyéb tünetek kísérik, például duzzanat, elszíneződés, húgycső-váladékozás stb. van-e, mindig érdemes a heréket áttapintani, önvizsgálatot végezni.

Ha a herefájdalom többször jelentkezik, nem magyarázható hasi izomlázzal, kielégülés-hiánnyal, bármit tapintasz önvizsgálat során, elszíneződést, fokozódó fájdalmat, váladékozást, duzzanatot tapasztalsz, akkor mielőbb keress fel urológust.Mert akkor valami más áll a háttérben!

2013. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegény betegség közel sem arról szól amit az egyes írt

Amikor egy fiú hosszabb időt tölt el a barátnőjével,és ott

hosszasan nemi izgalomban kerül,mert hát hova is vezetne az

ilyen együttlét.A nemi szervek is készülnek fel a kielégülésre.De ez sajnos különböző okok miatt meghíusul.

A visszarendeződés már nem olyan egyszerű ilyenkor,hisz az

előnevd már áztatja gatyát is .A herék keménnyé válnak,

megduzzadnak,és írtózatosan fájni kezdenek.Még a kéz érintését sem viselik el .Begyulladnak .Amit tenni lehet,ahogy lehet

egy üritést,hogy csökkentsük a bent lévő feszülést.

Aztán jöhet a vizes ruhás borogatás .A fájdalom akár 8 óra hosszatt is eltarthat .

2013. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Károsnak nem mondható ,csak nagyon kellemetlen tud lenni.

Előzőhöz még .

2013. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

.Vőlegénybetegség - Lexikon ::

www.kislexikon.huwww.kislexikon.hu/volegenybetegseg.html

Vőlegénybetegség - Lexikon ::A magömlés elmaradásakor, hosszan fennálló izgalmi állapot után a herék fájdalmában nyilvánul meg

Mielőtt még cáfolnák válaszomat.

2,3 voltam

2013. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

1.vagyok

Igen a vőlegénybetegség jobb esetben, csak ennyi, de annak oka van és az sajnos más okból adódhat/adódik..

Ezért írtam, amit írtam ;) Mert nem feltétlen a vőlegénybetegség csak vőlegénybetegség... szóval ki kell deríteni mi is okozza konkrétan ezt a tünetet. :S

Érteem?!

2013. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem adódhat/adódik más okból, jól írta le a 2.3. válaszoló ez a vőlegénybetegség, amiről te beszélsz az nem az, és nem a kérdésre válaszolsz...

amúgy én mikor még kezdtem járni a barátnőmmel rendszeresen átéltem, mert szűz volt, és majdnem fél évet húzta az agyam mire megtörtént, akkor tanultam meg megelőzni a dolgot, egyszerűen mielőtt mentem hozzá, mindig kicsaptam... így sokkal tovább tartott mire megteltek a dolgok odalent, ha esetleg éreztem, hogy ismét kezdődik, akkor kimentem "wc"re...

amúgy azóta már a feleségem a hölgyemény, nem egy 17 éves kisfiú vagyok...

2013. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelem az összes választ. még annyit elmondanék,hogy biztos vagyok abban,hogy valoban völegénybetegségröl van szo. szoval ezt nem lehet megoldani semmi mással csak maszturbácioval? és mi történne ha ki várnám mig elmulik a fájdalom?
2013. márc. 25. 13:53
 8/9 A kérdező kommentje:

Vagy van valakinek ötlete,hogyan lehetne megelőzni ezt

?

2013. márc. 25. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Úgy lehet megelőzni, hogy nem szabad megvárni, amíg a szövetek oly mértékben megtelnek nedvekkel, vérrel, hogy visszafordíthatatlanul fájdalom alakuljon ki. Ha csajjal cagy, és ő nem akarja a szexet, akkor meg kell mondani neki, hogy NEKED el kell élvezned, segítsen pl. kiverni, vagy csak nézze. HA egyedül vagy, akkor maszturbáció a magelodás.
2013. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!