Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermakilökődés lehet mellékha...

Spermakilökődés lehet mellékhatása a keratin túladagolásnak?

Figyelt kérdés
A mai edzés folyamán először próbáltam ki a keratin port amit korábban vettem, ám a javasolt 5g helyett legalább annak 6x-osát sikerült felhígítani (ennyire nem vagyok tisztában azzal mennyi 5 gramm). Rögtön edzés kezdetekor már erős gyomorgörcs és hányinger lépett fel, leizzadtam, hihetetlenül rosszul voltam. Kicsivel később mikor kimentem a WC-re, észrevettem, hogy kisebb mennyiségű sperma távozott, lökődött ki "belőlem" (majd az edzés folyamán még 1-2x ugyan ez). Ezelőtt még soha sem történt ilyen velem. Ez is a túladagolás mellékhatása?
2013. márc. 25. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
( 16/F )
2013. márc. 25. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Kreatin a helyes kifejezés.

Tudtommal nincs hatása a túladagolásnak, csak a pénztárcádra, de az lehetséges hogy hamisítványt sikerült szerezned, és valami szar van benne...

2013. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, kreatint írtam, csak kijavította a gép. hát lehetséges, bár rá volt írva, hogy ne lépjük túl az ajánlott 5g-ot. Viszont ez az incidens engem akkor is érdekel, hogy miért történhetett..
2013. márc. 25. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre semmit nem jó túladagolni. A kreatinnak meg nincs akkora hatása mint írják,leginkább egy kis plusz energiát ad, de nem éri meg az árát. Ha kokszolsz, az viszont okozhat spontán magömlést....
2013. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
soha életemben nem kokszoltam...
2013. márc. 25. 19:54
 6/6 anonim válasza:
Kreatin monohidrátot probáltál? Mert abból az az 5 g nem annyira sok, tekintve azt, hogy csak nagyon kicsi %-a szívódik fel a gyomorsav miatt. És ilyen tünetet nem produkál (nálam legalábbis nem volt ilyen, de nem is hallottam ilyesmit), max. fosol tőle. De azért óvatosan a rendszeres "túladagolással", mert a vesédet leterhelheti.
2013. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!