Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a vándorló csomó...

Mi lehet ez a vándorló csomó a heréim közt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves férfi vagyok és egy igen kellemetlen jelenség teszi tönkre a szexuális életemet.


Egy-két hónapja már annak, hogy egy viszonylag kis csomót fedeztem fel a bal herém felett, ami "alajáraton" kevésbé érzékeny, de erős fájdalmat érzek, ha ez a csomó felvándorol a péniszem töve fölé a herezacskóm mozgása közben a szexuális aktusaim alatt. Annyira elviselhetetlenül kellemetlen érzés, hogy egyből lankadásnak indul a merev péniszem. És ez a fájdalom maszturbáláskor is egyre sűrűbben jelentkezik.



Eleinte nagyon ritkán éreztem ezt a fájdalmat, s ennélfogva nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek a fájdalomnak, de manapság már minden aktuskor/maszturbáláskor érzem. Soha nem éreztem ilyet azelőtt. Szerintetek mi lehet a bajom?



2013. márc. 25. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
az rák, nekem is ilyen volt,25 évesen és levágták a herezacskóm!sajnos nem lehet gyógyítani.meg kell tanlni vele élni:(
2013. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előző: Aki ilyennel viccel, megérdemelné, hogy legyen neki is egy jó kis hererákja...


Menj el urológushoz és megvizsgál. Szerintem valószínű valamilyen gyulladás vagy ciszta.

2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
honnan veszed hogy viccelek?
2013. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Onnan te bunkó, hogy én most kapom a kemoterápiát hererák miatt. És az nem olyan, mint amit a kérdező leír és nem is úgy operálják, mint ahogy te leírtad.
2013. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
nekem így csinálták...nem kell lecseszni érte
2013. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet viccelgetni.Majd a vizsgálat eldönti .

Felesleges ezen itt veszekedni .

2013. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Urológushoz mindenképpen elmegyek. Még a héten kérek időpontot, mert úgy tudom, hogy oda be kell jelentkezni.


Én a rákot tartom a legvalószínűtlenebbnek, bár ebben van némi bizakodás.

Igazság szerint még abban sem vagyok biztos, hogy ez a csomó nem tartozik a herémben található szerveim valamelyikéhez. Őszintén szólva nemigazán vizsgálgattam magam előzőleg, s így ugye viszonyítási alapom sincs a tapintást illetően. Annyi bizonyos, hogy bármi legyen is a gond, a jövőben sűrűbben fogom vizsgálgatni magam. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszaitokat! Valamivel jobban érzem most magam. Az urológusnál történteket pediglen mihelyst lehet, közölni fogom.

2013. márc. 25. 20:14
 8/13 anonim válasza:

Talán a mellékhere lehet az ami vándorolgat ilyenkor.

Vagy az ondovezeték is lehet.

Mindenesetre igaz az a megállapitas, hogy 30-eves korig a pasiknál előjöhet a hererák gyanuja.

Urulogus azonnal komám.

Ff36

2013. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Silas válasza:

A hererák nem vándorol, hanem a heréken/herékben kitapinthatóan megkeményedik. Olyan érzés, mintha súlyt akaszottak volna rá. Neked biztosan nem ez a bajod.

Lehet mellékhere probléma, de visszér probléma is.

Szerncsére ezek "könnyen" megoldható problémák a rákhoz képest (kasztráció, RLA, kemó)

Persze semmit nem válnak_le_ sehonnan. Felül felnyitják a hasfalat és kitolják. (csak a rend kedvéért)

2013. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Egy alien ami a spermádon növekedik!
2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!