Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vándorló herefájdalom?

Vándorló herefájdalom?

Figyelt kérdés
2 napja kezdett tompa fájdalom jelentkezni a bal herémben, ma pár percenként nyilaló fájdalmat éreztem benne. Aztán most meg kezd elmúlni, és a jobb golyómban érzem, de nem túl erős. Tapintásra ugyanolyan mint volt, csomó nincs minden olyan mint azelőtt. Egy kis izomlázam van körülötte alhasnál. lehet ez az oka? 14/F
2013. márc. 17. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyet a masztival lehet szerezni,mikor nem kellően elégited ki magad .Pontosan a heréid izmai fájnak.

Nagyon sok kis izom van benne .

2013. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg neked is volt már hasonló?
2013. márc. 17. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony .
2013. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen még most érsz, tombolnak a hormonok. Ilyenkor teljesen természetes a fiúknál a herefájdalom, tőt, ha a mellbimbód fáj, vagy megvastagodik pár napra vagy egy-két hétre, az is normális.

Kamaszkoromban nekem is volt hasonló herefájdalmam - ez a hormonoknak köszönhető. Nyugi, el fog múlni. ha netán pár hét alatt mégsem múlna el, akkor urológushoz kell fordulni.

2013. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh. bevolt gyulladva. Doki felírt gyogyszert. Már jobb. íBe voltam tojva
2013. márc. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!