Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Candida férfiaknál?

Candida férfiaknál?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyanakszom rá. Orvosnál nem voltam, mert nem tudom pontosan hová is kell fordulnom, és nem igazán bízok abban sem hogy az orvos komolyan venné a tüneteimet, és felírna gombaölő szert. Belső tüneteken kívül, ami feltűnt, még az hogy ejakuláció után viszket és ég a húgycsövem. Nemi betegség nem lehet, mivel még szűz vagyok. Kérdésem hogy hogyan léphetnék fel ellene. Melyik orvoshoz kéne elmenni, vagy kapható belső gombaölő szer vény nélkül is? Van valakinek ebben valamilyen tapasztalata?

2013. márc. 28. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A bőr- és nemibeteg gondozóba menj!
2013. márc. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tanárnő ***** válasza:
Igen, a bőr-és nemibeteggondozó a megoldás, ha azonban candidát kell kezelni, dr László Máriát javaslom, több szakvizsgával rendelkező orvos, aki régóta foglalkozik a candidával.
2013. márc. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van ilyet candida köpet teszt.

Reggel pohár vízbe beleköpsz, és megmondja candida túlszaporodásod van e. (elvileg)


[link]

2013. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 jegecske ***** válasza:
66%

Teljesen egyszerű, veszel a patikában Canesten kenőcsöt, a fütyidet megmosod, SZÁRAZRA törlöd, ne dörzsöld, inkább itasd fel a vizet róla,, a bőrkét felhúzod és bekened a kenőccsel, majd vissza engeded a bőrt, ezt ismételd mig el nem múlik a panaszod.

A továbbiakban vigyázz arra, hogy mindég tiszta kézzel nyulj magadhoz

2013. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1. Nemi beteg? Hogy lehetnék szűz ként nemi beteg? Vagy a gomba miatt is oda kell menni?


2. Vidéki vagyok. Az általad említett orvos gondolom Budapesti.


3. Megcsináltam. Én láttam benne a gomba nyúlványokat, meg amiket látni kell, de nem tudom mennyire hiteles az hogy én mit látok bele.


4. Nizoral kenőcsöm van, egy másik kérdésben ezt javasolták valakinek erre a célra. A gondom vele hogy a húgycsőben megtelepszik a gomba, és onnan nem tudom kiirtani krémmel.

2013. márc. 28. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha a húgycsődben van valami, arra valóban gyógyszer kell.

Azt meg orvos tud felírni, miután diagnosztizált.

2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltad a tesztet és pozitív, akkor javaslom olvass utána, s nézd meg passzolnak e rád a tünetek. A gomba különböző helyeken tud problémákat okozni. Ha most neked a pisilés fáj, nemtudom, lehet a hugycső/vese érintett. Ha egyáltalán az okozza. Nemtudom eze a tünete mikor nöcitől fertőződik meg arrafelé valaki.
2013. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen utána néztem, kb minden tünet megvan. Kitöltöttem egy kérdőívet, annál az jött ki hogy 8 pont felett már nagyon valószínű hogy candia, nekem 12 pont jött ki. A pisilés nem fáj, csak ejakuláció után ég és viszket belül a húgycsövem, ami néhány óra múlva elmúlik. Neten viszont azt olvastam, hogy az orvosok nem hisznek ebben a candida dologban. Volt egy srác hasonló tünetekkel, neki mintát vettek a farkáról, nem mutattak ki semmit. Gondolom nem candidát kerestek. Én is ezért nem szívesen megyek orvoshoz, mert tudjuk milyenek a magyar orvosok. Letudják 2 perc alatta vizsgálatot, majd megállapítják hogy semmi bajod és hazaküldnek.
2013. márc. 28. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Abban a kandidában, amivel tele a net, valóban nem hisznek az orvosok, és ami azt illeti én sem.


Ha a húgycsőből vesznek mintát, ott általában elvégeznek egy tenyésztéses vizsgálatot. Ha gomba lenne ott, akkor kitenyészne.

2013. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nemibeteg vagy drága. Megfogtad a villamoson a kapaszkodót, vagy a rendelőben a kilincset, vagy a bevásárlókocsi fülét, aztán elmentél pisilni. MOSATLAN KÉZZEL. Így is lehet nemibetegséget elkapni, igen.
2013. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!