Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyha el megyek urológushoz...

Hogyha el megyek urológushoz herefájdalommal, mindenképp megnézi a doktor a prosztatámat?

Figyelt kérdés
Mert én úgy nem akarok, semmiképp nem megyek úgy el ha megnézi...
2013. márc. 31. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos meg fogja nézni.
2013. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bemész, köszönsz. A doki megkérdi, mizujs, minek jöttél ? Te előadod, hogy fáj a heréd. Erre ő: no, mutassa. Közbe meg befogod a lukadat, nehogy belenyúljon. Mert ezek ilyenek. Fáj a nyakad, és máris a seggedbe vannak. Hány éves lány is vagy?
2013. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez kortol is fugg de szerintem nem fog mi panaszod am?
2013. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megnézi, mert kisugározhat herébe a prosztata fájdalma.
2013. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a vizsgálatok másra is irányulnak .Egy tüzetesen vizsgáló doki,ilyenkor mindenre kíváncsi.Még a hasad is meg

fogja nyomkodni .Majd mikor már nagy fájdalmaid lesznek,nem

érdekel mit néz,csak szűnjön meg .

2013. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A jobb herém érzékeny nagyon, ha szűk alsógatyát húzok fel akkor kellemetlenül el kezd kicsit fájni...
2013. márc. 31. 15:42
 7/11 A kérdező kommentje:

# 2/6:

Nn vagyok a lány? Én kérek elnézést hogy nem tudnám elviselni ha valaki felnyúlna nekem, de biztos ezzel te nem így vagy...

2013. márc. 31. 15:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Például egy prosztata vagy hererákba ezért halnak meg sokan, pedig jól kezelhető. Szégyenlősek és hülyék, hogy nekik ne nyulkáljon fel senki. És túléltem a hererákot, azért mert időben elmentem urológushoz...
2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

túlélhető a prosztata vizsgálat

ennél sokkal szarabb vizsgálatok is vannak

ami tényleg fáj

ez max kellemetlen

mondhatnám a felnőtté válás része

2013. ápr. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy orvosi vizsgálat mikéntje nem a beteg kivánsága szerint zajlik. Akinek nem tetszik, nem megy el. A doktor el van nélküle is. Azt annyi. Ez kicsit hasonlatos ahhoz a baromsághoz is, hogy elmegyek a dokihoz, de gyógyszert nem szedek, mert az módosítja a tudatom. Mellesleg senki sem örül, ha a seggibe vizsgálódnak, de ha ott van a luk, akkor ott kell. Fel kéne nőni már.
2013. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!