Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Soha többé nem szexelhetek...

Soha többé nem szexelhetek óvszer nélkül?

Figyelt kérdés
Elkaptam a genitális herpeszt, igaz "csak" a végbelem környékén jött elő. Most úgy tűnik kezd elmúlni, de olvastam, hogy kigyógyulni már sose fogok belőle. Ezek szerint ha nem akarok megfertőzni egy lányt akkor nem is szexelhetek óvszer nélkül? És orális szexet sem csinálhatok senkivel? Se úgy, hogy a csaj nekem, se úgy hogy én neki?
2013. ápr. 5. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem ilyen rossz a helyzet, ez alapján a leírás alapján tünetek 10-13 nap alatt gyógyulnak, de az azt követő 10-12 napban még továbbra is fennáll a fertőzőképesség

Szerintem attól, hogy ott marad a gerinc velőben nem fog fertőzni, a bárányhimlő is ott marad ha jól tudom, mégse fertőzöl meg vele másokat.

2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Akkor kell vigyáznod,amikor éppen aktív a herpes. T.i. A hólyagok és az abban lévő "folyadék fertőz. Ha tünetmentes vagy nem.
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel egy életre bevásáltál .Ezt csak tünetmentesiteni lehet,rövid időszakokra .A fertőzést ugyan úgy tovább tudod adni .Le kell mondanod dolgokról .A nemi szerven is,megfog jelenni,főleg a makkon .
2013. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, amit az előző írt szerencsére nem igaz. A vírus ugyan ott lesz a szervezetedben mindig,de nem leszel örökké tünetes,és nem is fog kijönni máshol,ha az immunrendszered jól működik. Ahogy már írtam,akkor fertőzöl amikor éppen tünetes vagy.

Ezt olvasd el! mmunrendszer.bioenergetikus.hu/

2013. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, és legpontosabb választ a kezelőorvosodtól kaphatsz. Ő tudja pontosan milyen fertőzés, annak meik alfaja és így tovább. Ne félj a dokitól azért van, hogy válaszoljon a felmerülő kérdésekre. Ha félsz, hogy elfelejted a kérdést írd le egy papírra és azzal menj hozzá.
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!