Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem csak akkor merev,...

A péniszem csak akkor merev, ha izgatják. Amint abbamarad, rögtön lelankad. Még egy óvszer felhelyezése is problémás emiatt. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Elképzelhető hogy ez berögződött maszturbációs technikák miatt van? Ha igen akkor hogy lehet rajta segíteni?


Előre is köszönöm a választ.



2013. ápr. 4. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen ez lehetséges, hogy csak a fizikai hatás érvényesül .

Amint agyilag is hatnak rád bármilyen sexuális ingerek,

azonnal merevedésed is lesz .Irod az óvszert,ezt gondolom sexnél használod .Ha ilyenkor fűt az érzelmi vágy is a barátnőd iránt,akkor a diót is le lehet vele verni a fáról . De lehet hogy csak a magad fizikai kieligétisét akarod . Ha valamilyen sexuális gondolattól,látványtól,fantáziálástól stb merevedésed tud lenni,akkor az adott esetben nem oda koncentrálsz.

Szervi bajod nem lehet,hísz van merevedésed.Sexben nagyon fontos az érzékiség .Ha csak fizikai értelemben próbálod magad kielégiteni ,akkor amint megszűnik a pö.. ízgatása

már vége is a mutatványnak .Az egész sex az agyban játszódik,a pö.. csak kellék hozzá. De ha nem adod meg az agyadnak az infót,nem tud mire reagálni .Az agyad érzékeli

az érzelmi dolgokat,aztán az idegrendszeren keresztül

irányítja is a működést .Ugy is mondhatnám röviden Ezek

pszihés dolgok már .Gondolatban mindig ott legyél csak amit csinálsz .

2013. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, szervi bajom biztosan nincs, nagyon könnyen megjön az 'inger', akár látványtól fantáziálástól, egy csóktól automatikusan, csak az a baj, hogy ez elmúlik hamar. Megérkezik a merevedés, és egyszerűen nem tudom fenntartani ha fizikai inger nincs mellé. Példát mondok, barátnővel az ágyban csókolózáskor merevedek, orálisan kielégítem őt, de közben én már lelankadtam, mert engem nem ért fizikai inger... Egyébként sajnos ez szex közben is előfordul, arra a következtetésre jutottam hogy ez biztosan a gyors és viszonylag erősen szorító maszturbációs technikáim miatt van, amit jelenleg próbálok nagyon elfelejteni és megváltoztatni, hogy ne legyenek ilyen gondjaim.

Szexuális téren elég tapasztalatlan vagyok, habár 22 éves vagyok, de mostanában volt életem első barátnője (akivel sajnos nem tartott tovább pár hónapnál) és csak párszor jutottunk szexig, a fent említett problémák miatt. Nem tudom, hogy hogy tudnék ezen változtatni, szervi bajom tutira nincsen, magamat akár órákon keresztül is tudnám/tudom 'szórakoztatni'. Tisztában vagyok vele hogy ez lelki dolog és magamban kéne valahogy rendet rakni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá...

2013. ápr. 4. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, ha szereted barátnőd hosszasan kényeztetni és ez idő alatt elmúlik a merevedésed! :) Ha barátnőd kielégítetted orálisan (egy hosszú csata után tegyük fel), akkor utána nehogy már ne segítsen rajtad, h merevedésed legyen! Segíthet kézzel, vagy szájjal is pl! Ha meg nem segít, nem is érdekled igazán és akkor csak újabb egy önző csajt fogtál ki magadnak!


30F

2013. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor most ez normalisnak mondhato vegulis? Masnal is igy van? Az onbizalmam kb romokban van emiatt, felek is uj baratno utan nezni nehogy megint beegjek...
2013. ápr. 4. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Emiatt azért ne állj le a csajozással! Próbálkozz, keress tovább. Csináld a szeretkezés, ahogy szereted, ahogy jól esik neked és a partnernek is. Ne görcsölj rá a témára, mert úgy nem lesz jobb. Én pl szeretek minimum fél órán át orálisan kielégíteni egy nőt, de gyakran megvan kb egy óra, ami az előjáték időtartama a behatolás előtt. Ennyi időn át az én farkam nem képes merev maradni, de amilyen hálásak tudnak lenni a nők még a behatolást (értsd a farkammal történő behatolás) megelőző orgazmusoktól, így el is várom tőlük, és jól is esik, ha kielégülésük után kicsit ők is kényeztetnek engem. Nem feltétlen a sz.pást várom el, máshogy is fel lehet kelteni az érdeklődésem. :)


A másik lehetőség az, h az előjáték időtartamát minimalizálod annak érdekében, h nehogy elmúljon a merevedésed és így a behatolást megejted hamarabb. Kevés nő rajong az ilyen dolgokért, de nem kizárt, h találsz ilyet. A legtöbb nőnek idő kell, h "beinduljon", ráhangolódjon az együttlétre!


Van még az a lehetőség is, h szexuális együttlét előtt kivered magadnak 2-3 alkalommal. Így mikor "élesben" odakerül a sor, egyrészt tovább bírod majd a "reszelést", másrészt az is elképzelhető, h nem fog már attól merevedésed lenni, mert levetted a melltartóját a nőnek, vagy mert megkóstoltad a punciját!

2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A fő probléma h elmúlik a merevedésem, akár szex közben is (a kérdés itt pedig h ez lehet a berögződött maszturbációtól?), tehát örülök ha feláll, mégcsak az kéne h fel se álljon. :D Nem hinném h a szex előtti kiverés segítene abban hogy hosszabb ideig tartson a merevedés...

Nem vagyok gyorstüzelő mert a gyors maszturbálást szoktam meg, így a szex tempóját elég sokáig bírom orgazmus nélkül. Illetve bírnám ha nem lankadnék le... :(

2013. ápr. 4. 18:18
 7/11 Titii68 válasza:
Valamikor régen én is elrontottam ezen részét. Nekem az segített, hogy megváltoztattam a kézimunka kivitelezését. Felejtsd el azt, hogy 3 perc alatt kivered. Legyél gyengéd a szerszámodhoz, és csak olyan erővel, és gyorsasággal csináld ami feltétlen szükséges a merev állapothoz. Nem az élvezet még akkor a fontos, csak az élvezkedés, mint az előjáték során.Persze a cél az, de nem sietünk ugyebár. Mielőtt elélveznél, tartsd vissza, magyarul állj meg a kezeddel, és ha kezd lankadni folytasd. Pár alkalom, ( kb 10-20 ) és látványos eredményt érhetsz el, ami azt jelenti, hogy fennmarad a merevedésed, és ráadásul nem leszel gyorstüzelő, mert tudni fogod hol van az a határ amikor ha megállsz élesben egy kicsit, vagy lassítasz a tempón, még bírod szusszal és ez a partnerednek biztosan extra élményt nyújt. Hagyj időt magadnak mikor kivered. Ha nincsen legalább 20-30 perced magadra akkor el se kezd. Lesznek gondjaid még úgy sokszor, :) de egyre kevesebb.
2013. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szuper tanács, nagyon szépen köszönöm. :) Egyébként pont ezt csinálom mostanában, de akkor megerősítettél benne hogy ez tényleg járható út. Köszönöm szépen. :)
2013. ápr. 5. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, afelől érdeklődnék, hogy a fent említett módszer bevált-e nálad? :) Nagyjából ugyanezzel a problémával küszködök, én 21 vagyok, úgyszintén első barátnő, még együtt vagyunk, de a szex hiánya miatt nagyon nehéz nekünk. Szerencsére mi nagyon szeretjük egymást, de hosszútávon ez a probléma még komoly konfliktusokat eredményezhet :\ ezért érdeklődök.
2013. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos én már nem vagyok együtt a barátnőmmel, sok minden közrejátszott ebben, de a szex sikertelensége is. Ő sajnos nagyon türelmetlen típus volt.


Kérdésedre a válasz: a helyzet javult, de még nem oldódott meg. Habár nekem nincs most lehetőségem "tesztalanyt" használni, de pl az óvszert mostmár simán fel tudom rakni. viszont ha mégtöbb ideig várok izgatás nélkül akkor lelankad. de kicsivel több mint 1 hónapja szoktam át a lassú technikára, szóval nem vártam csodákat, 21 év berögződés sajnos nem rövid idő, bízom benne hogy teljesen rendben lesznek a dolgok. szóval használhasznál, de idő kell neki, és nem 1-2 nap.


ha viszont neked valami csoda folytán más taktikával rendbejönnek a dolgok, keress meg kérlek hogy hogy sikerült. :)

2013. máj. 9. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!