Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyugalmi állapotban sem tudom...

Nyugalmi állapotban sem tudom lehúzni a bőrt a fitymámról és foltokban kicsit piros. Ez fitymaszűkület? és mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagy gond. Ird a korod,a többi már tőle függ .
2013. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz,... csak azt nem tudni, mi okozza!? (És azért egy életkort sem ártott volna alapból megadni,...)


De hogy ezt most mi okozza, azt az alábbi topikból is kiderítheted, s akár ott segítséget is kérhetsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

2013. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fitymát a makkról akartad írni ugye? Igen ez elégsúlyos gond. Ha elég idős vagy akkor irány az orvos ha meg még nem akkor irány apu és anyu. Ezt el kell mondanod nekik.
2013. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez AZ, azaz fitymaszűkület. Meg kell mutatnod szakorvosnak: menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre. Nem kell beutaló!
2013. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2013. ápr. 8. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetném , hogy mit csinálnának ott?
2013. ápr. 8. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálnának, ezt csak egy módon derítheted ki... HA ELMÉSZ!


Nyilván megvizsgálják, felállítják a diagnózist, és kiír műtétre. Mi mást?

2013. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!